Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Влаштування м'якої покрівлі

Компанія ТОВ “КСК РУФ” пропонує кваліфіковані послуги з улаштування м’якої покрівлі різноманітними рулонними матеріалами.

Влаштування м’якої покрівлі руберойдом

Замовити влаштування м’якої покрівлі в Києві ви можете просто зателефонувавши за вказаним на сайті номером. Ми застосовуємо високоякісні покрівельні матеріали, що істотно продовжує гарантійний термін експлуатації. Доступна великому колу споживачів ціна влаштування плоскої покрівлі матеріалами Техноніколь і незмінно хороші характеристики таких матеріалів, сприяють зростанню споживчого попиту. З усіх пропонованих видів покриття, вартість робіт з улаштування м’якої покрівлі руберойдом найдоступніша. Міцний, еластичний, водонепроникний, легкий і матеріал, який легко монтується та наплавляється незамінний у влаштуванні м’якої покрівлі. Він застосовується для обладнання основи під бітумну черепицю та інших видів покриттів. Пропоновані компанією ТОВ “КСК РУФ” послуги з улаштування м’якої рулонної покрівлі в Київській області включають весь комплекс необхідних робіт:

 1. Підготовку основи;
 2. Укладання безпосередньо пирога покрівлі;
 3. Установка комплектуючих (карнизів, декоративних елементів, відливів і ін.).

Правильне влаштування примикань і карнизного звису м’якої покрівлі забезпечать її надійну гідроізоляцію. Ми використовуємо сучасне обладнання, інженери KCK ROOF постійно підвищують кваліфікацію, нами відпрацьовані інноваційні технології укладання! Телефонуйте! Наші спеціалісти допоможуть визначитися з усіма технологічними аспектами і фінансовими питаннями!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: