Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Монтаж руберойда в Києві

Знадобився ремонт м’якого даху, так як він поступово приходить в непридатність? Щоб роботи були виконані згідно усіх будівельних норм і стандартів, потрібно звертатися тільки до підрядників з великим досвідом роботи і достатньою кваліфікацією спеціалістів.

Євроруберойд часто використовують в будівництві. Дерево, метал або бетон, на які він укладається, доведеться підготувати. Самостійно впоратися з цим досить складно, краще замовити монтаж руберойду в Києві і бути точно впевненими в тому, що він буде виконаний правильно.

Цікавить ціна монтажу євроруберойду, ви хочете заощадити, не втративши при цьому в якості? Компанія ТОВ “КСК РУФ” пропонує вам свої послуги і допомогу в напаювані і укладанні руберойду.

Найменування робіт Ціна
1 Монтаж паробар’єрної плівки від 24 грн/м2
2 Монтаж утеплювача з мінеральної вати від 66 грн/м2
3 Монтаж утеплювача з пінополістеролу від 66 грн/м2
4 Влаштування похилоутворюючого шару з керамзиту від 96 грн/м2
5 Влаштування цементної стяжки товщиной 50 мм від 120 грн/м2
6 Грунтування стяжки мастикой «Праймер» від 24 грн/м2
7 Грунтування примикань мастикой «Праймер» від 24 грн/пог.м
8 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в один шар від 75 грн/м2
9 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в два шари від 156 грн/м2
10 Влаштування примикань з еврорубероїду від 85 грн/пог.м
11 Монтаж флюгарок від 180 грн/шт
12 Монтаж водостічних воронок від 900 грн/шт
13 Монтаж прижимної планки від 90 грн/пог.м
14 Демонтаж старого покриття від 35 грн/м2
15 Демонтаж старих примикань від 30 грн/пог.м
16 Влаштування викружки з цементного розчину від 24 грн/пог.м

Укладання євроруберойду на дах

 • Прикріплення його до рейок здійснюється із застосуванням інноваційних технік, що забезпечують підвищену міцність укладеного руберойду. При необхідності застосовується укладання євроруберойду в два шари.
 • Спеціалісти ТОВ “КСК РУФ” дотримуються всієї інструкції – укладання руберойду на фундамент для його гідроізоляції або покрівельного перекриття проводиться після ретельного очищення основи від всіх забруднень. Це підвищує якість зчеплення (адгезію) помітно збільшує термін служби гідроізоляційного матеріалу. Для більшої стійкості покриття до пошкоджень при його кріпленні використовується технологія напайки руберойду.
 • Ціна укладання руберойду на плоску покрівлю залежності від характеристик використовуваного матеріалу і від того, скільки часу необхідно витратити на всі роботи.

Демонтаж руберойду

Наші спеціалісти проведуть демонтаж старого руберойду з даху, зачистять поверхню, на якій він був. По завершенні очищення буде проведено ремонт м’якої покрівлі.

Процедура зняття і демонтажу проводиться у відповідності з усіма правилами техніки безпеки будівельних і висотних робіт. Тривалість робіт залежить від того, скільки матеріалу потрібно зняти – влаштування м’якої покрівлі може відрізнятися через типу будівлі.

Встановлену нами ціну роботи по демонтажу руберойду можна дізнатися, зателефонувавши менеджерам. Підсумкова вартість залежить від складності та обсягу робіт.


Для консультації замовляйте зворотній дзвінок на нашому сайті або сміливо набирайте нас з 9:00 до 18:00. Будемо раді відповісти на всі питання і попрацювати на вашому об’єкті!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: