Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Гідроізоляція плоскої покрівлі в Києві

Компанія ТОВ “КСК РУФ” проводить роботи з гідроізоляції та утеплення покрівель сучасними матеріалами, завдяки яким вони отримують «нове життя», терміни їх експлуатації продовжуються на десятки років. Надійність гідроізоляції плоского даху будинку залежить від правильної конструкції верху: наявність ухилу не менше 2%, якості використовуваного матеріалу і правильно обраної технології монтажу.

Технологія укладання гідроізоляції нового даху та ремонтних робіт суттєво відрізняється ступенем складності та кількістю витратних матеріалів. Випробувана бітумна гідроізоляція плоскої покрівлі має деякі недоліки, що впливають на довговічність, і незабаром вам потрібно буде робити ремонт плоского даху. Сучасна органічна хімія створила безліч нових будівельних матеріалів, стійких до ультрафіолету, механічних та кліматичних навантажень, вогнетривких, довго не старіючих.

Ціни на роботи

Найменування робіт Ціна
1 Монтаж паробар’єрної плівки від 24 грн/м2
2 Монтаж утеплювача з мінеральної вати від 66 грн/м2
3 Монтаж утеплювача з пінополістеролу від 66 грн/м2
4 Влаштування похилоутворюючого шару з керамзиту від 96 грн/м2
5 Влаштування цементної стяжки товщиной 50 мм від 120 грн/м2
6 Грунтування стяжки мастикой «Праймер» від 24 грн/м2
7 Грунтування примикань мастикой «Праймер» від 24 грн/пог.м
8 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в один шар від 75 грн/м2
9 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в два шари від 156 грн/м2
10 Влаштування примикань з еврорубероїду від 85 грн/пог.м
11 Монтаж флюгарок від 180 грн/шт
12 Монтаж водостічних воронок від 900 грн/шт
13 Монтаж прижимної планки від 90 грн/пог.м
14 Демонтаж старого покриття від 35 грн/м2
15 Демонтаж старих примикань від 30 грн/пог.м
16 Влаштування викружки з цементного розчину від 24 грн/пог.м

Гідроізоляція плоскої покрівлі

Гідроізоляція плоскої покрівлі в Києві спеціалістами компанії KCK ROOF проводиться з використанням сучасних наплавляючих матеріалів. Проникаючи в усі тріщини, вони швидко застигають, утворюючи міцний гладкий вологонепроникний поверхневий шар. Такий метод зручно використовувати на дахах, де багато труб, антен або інших додаткових конструкцій, що ускладнюють монтаж рулонних матеріалів (руберойду).

Наплавляюча гідроізоляція здійснюється за допомогою спеціального обладнання під високим тиском, працювати на якому можуть тільки підготовлені спеціалісти нашої компанії, що мають сертифікований допуск. Ми постійно підвищуємо рівень підготовки кадрів, що гарантує швидкість і якість покрівельних робіт. Перераховані матеріали екологічно чисті, довговічні – гарантійний термін 10+ років експлуатації.

Спеціалісти компанії ТОВ “КСК РУФ” якісно та недорого проведуть гідроізоляцію покрівлі максимально вигідним для Вас способом. Визначитися з видом робіт і ознайомитися з цінами вам допоможуть наші консультанти. Телефонуйте! Напрацьований багаторічний досвід компанії дозволяє нам без проблем справлятися, як з великими промисловими об’єктами, так і будь-якими приватними будинками.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: