Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Гідроізоляція фундамента

Пошуки компанії, яка швидко та з гарантією зможе зробити гідроізоляцію вашого фундаменту закінчуються прямо зараз! Компанія КСК ROOF більше десяти років на професійному рівні здійснює роботи з гідроізоляції фундаментів, використовуючи високоякісні матеріали фірми Техноніколь та сучасне обладнання. Ми в короткі терміни проведемо всі гідроізоляційні роботи.

Тільки якісний монтаж гідроізоляції під фундамент захистить Вашу споруду від проникнення грунтової вологи та омиваючої її води. Проведені гідроізоляційні роботи забезпечать належну довготривалу експлуатацію будівель та споруд. Замовити роботи з гідроізоляції фундаменту матеріалами Техноніколь можна просто зателефонувавши до нас!

Ціни на послуги по гідроізоляції фундаменту

У вартість гідроізоляції фундаменту за квадратний метр входить ціна матеріалу та робота спеціалістів. Оплативши більш дорожчий матеріал, ви можете збільшите надійність захисту фундаменту та гарантований термін його експлуатації. В подальшому гідроізоляцію фундаменту відремонтувати дуже складно, тому, для збільшення міцності та унеможливити затікання в районі швів, ми пропонуємо виконувати гідроізоляцію в два шари. Яка ціна і скільки коштує гідроізоляція фундаменту за 1 м2 визначать наші фахівці, проаналізувавши весь масштаб необхідних робіт на вашому об’єкті. Розцінки на матеріали і вартість робіт гідроізоляції фундаменту від компанії КСК ROOF досить розумні та прийнятні і не перевищують ринкові.

Рулонна гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту рулонними матеріалами Техноніколь має свої переваги. Рулонний гідроізоляційний матеріал Техноніколь в своїй основі має негниюче полотно, він довговічний, міцний, стійкий до перепадів температури та деформацій, водонепроникний та еластичний. Рулонна гідроізоляція фундаменту – це дешевий спосіб домогтися високої вологостійкості вашого приміщення.

Гідроізоляція фундаменту підвалу

Незалежно від того, як ви плануєте використовувати, або вже використовуєте ваш підвал: під гараж, або технічне приміщення, він повинен мати гарну гідроізоляцію. Інакше можуть виникнути наступні проблеми:

 • Розвиток плісняви;
 • Поява грибка;
 • Корозія арматури та іншого металу;
 • Руйнування фундаменту та інші проблеми.

Спеціалістами компанії КСК ROOF проводиться вертикальна та горизонтальна гідроізоляція фундаментів та стін підвалу від грунтових вод рулонних методом, або способом заливки полімерного матеріалу. Ці роботи, а також хороша вентиляція підвалу забезпечать її сухість та безпроблемну експлуатацію. Визначитися з вибором способу гідроізоляції вашого будинку допоможуть наші інженери. Телефонуйте, ми допоможемо знайти оптимальне вирішення вашої проблеми! Звертаємо УВАГУ, що для оцінки вартості робіт, виїзд майстра на об’єкт БЕЗКОШТОВНИЙ!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: