Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Ремонт плоскої покрівлі

ремонт плоскої покрівлі

Перетворити хаос складного ремонту на відпрацьовану систему узгоджених дій персоналу і техніки пропонує компанія ТОВ “КСК РУФ”. Тут ви можете замовити ремонт плоского даху під ключ в Києві від компанії “КСК РУФ”. Ми здійснюємо різні види робіт по ремонту покрівлі, зокрема:

 • Латковий ремонт плоскої покрівлі;
 • Ремонт плоскої покрівлі в один шар;
 • Ремонт покрівлі з невеликим нахилом;
 • Капітальний ремонт плоскої покрівлі (без додаткового утеплення);
 • Ремонт даху в багатоповерховому будинку для ЖЕКів та ОСББ;
 • Ремонт покрівлі гаража.

Який саме вид робіт необхідний даху вашого будинку, визначать фахівці нашої компанії після ретельної її інспекції. При ремонті плоскої покрівлі застосовуємо сучасні рішення з євроруберойду, монтаж матеріалу в один або в два шари. Лояльна ціна ремонту плоскої покрівлі в Києві за 1 м2 і високу якість робіт гарантовані нами за рахунок застосування сучасного обладнання, якісних матеріалів та роботи кваліфікованих фахівців.

Найменування робіт Ціна
1 Монтаж паробар’єрної плівки від 24 грн/м2
2 Монтаж утеплювача з мінеральної вати від 66 грн/м2
3 Монтаж утеплювача з пінополістеролу від 66 грн/м2
4 Влаштування похилоутворюючого шару з керамзиту від 96 грн/м2
5 Влаштування цементної стяжки товщиной 50 мм від 120 грн/м2
6 Грунтування стяжки мастикой «Праймер» від 24 грн/м2
7 Грунтування примикань мастикой «Праймер» від 24 грн/пог.м
8 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в один шар від 75 грн/м2
9 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в два шари від 156 грн/м2
10 Влаштування примикань з еврорубероїду від 85 грн/пог.м
11 Монтаж флюгарок від 180 грн/шт
12 Монтаж водостічних воронок від 900 грн/шт
13 Монтаж прижимної планки від 90 грн/пог.м
14 Демонтаж старого покриття від 35 грн/м2
15 Демонтаж старих примикань від 30 грн/пог.м
16 Влаштування викружки з цементного розчину від 24 грн/пог.м

Використовуваний нами євроруберойд (бітумно-полімерна мембрана), крім легкості, міцності, багатофункціональності, тріщиностійкості, еластичності і високого рівня гідроізоляції, має незрівнянно низьку з іншими подібними матеріалами ціну. У той же час, євроруберойд довговічний – може експлуатуватися до 25-30 років!

Визначити, скільки коштуватимуть ремонтні роботи вашого будинку руберойдом, можна, переглянувши ціни на нашому сайті, але більш точний розрахунок зроблять фахівці KCK ROOF після калькуляції витрат на матеріали та аналізу передбачуваних видів робіт.

 

Фото ремонта плоскої покрівлі

Капітальный покрівельний ремонт

До уваги власників будинків, ЖЕКів та ОСББ, а також осіб, для яких капітальний ремонт плоского даху в багатоквартирному будинку – першочергове питання, ми пропонуємо звернути особливу увагу на ремонт покрівлі в 1 шар. При необхідності, ми зробимо демонтаж старого покриття і примикань.

Ми пропонуємо досить прийнятні варіанти, що дозволяють в стислі терміни зробити якісний капремонт плоского даху багатоповерхового панельного будинку. Ціна ремонту плоскої покрівлі з руберойду над квартирою в БКБ, або інші види потрібного вам капремонту даху, може збільшитися тільки за умови, якщо ви вирішите використовувати більш дорогий матеріал. Звертаємо увагу на те, що компанія KCK ROOF дає гарантію на свої роботи на строк до 10 років.

Некваліфікована самодіяльність здатна викликати невтішні наслідки! Власникам нерухомості в приватному секторі пропонуємо залишити всі проблеми з ремонту покрівлі нашим фахівцям. Швидко, з гарантією якості і за оптимальну ціну проведемо ремонт плоского рулонного даху дачного будинку, ремонт експлуатованого плоского даху приватного будинку руберойдом, облаштовуємо покрівлю гаража та зробимо інші види покрівельного ремонту.

KCK ROOF має великий досвід з ремонту плоских дахів виробничих та промислово-складських будівель. Для таких об’єктів у нас є готове рішення: ремонт плоскої покрівлі в один шар – це найбільш раціональний спосіб ремонту дахів, які не мають додаткових умов експлуатації. У вартість ремонту плоскої покрівлі промислової (виробничої) будівлі крім вартості матеріалу і необхідних видів робіт, обов’язково входить прибирання даху.

У разі зацікавленості нашими пропозиціями, телефонуйте прямо зараз, і наші консультанти нададуть будь-яку роз’яснювальну інформацію. Ми відкриті і готові до конструктивного діалогу!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: