Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Гідроізоляція паркінгів та парковок

Якісна і надійна гідроізоляція підземного паркінгу – необхідність при введенні в експлуатацію торгового, складського і будь-якого іншого промислового об’єкта. Компанія ТОВ “КСК РУФ” пропонує свої послуги з гідроізоляції паркінгу на стадії будівництва або експлуатації.

Проводимо монтаж зовнішньої та внутрішньої гідроізоляції паркінгу, а також гідроізоляції окремих його споруд. Плануючи роботи, наші спеціалісти враховують наявність незалежних від гідроізоляційних робіт факторів, що впливають на проникнення вологи. А саме:

 • Стан вентиляції, обігріву приміщення та освітлення;
 • Рівень залягання грунтових вод;
 • Розташування усіх типів комунікаційних систем;
 • Можливість пасивного проникнення вологи через деформаційні шви.
 • Обов’язково даємо свою експертну оцінку, як гідроізоляція парковки і роботи по її монтажу вплинуть на стійкість всієї конструкції будівлі.

Зовнішня гідроізоляція периметра паркінгу

Зовнішній гідроізоляції паркінгів, як і фундаментам, необхідно приділяти особливу увагу. Ми виконуємо роботи по додатковому підсиленню холодних швів, кутів і місць примикань конструкцій паркінгу. Шляхом монтажу мембрани на всю поверхню зовнішньої гідроізоляції, запобігаємо її пошкодженню.

Внутрішня гідроізоляція паркінга

Внутрішня гідроізоляція паркінгу проводиться перед початком облицювальних робіт. Застосовувані нами високоякісні матеріали блокують проникання води в приміщення. Утворення конденсату перешкоджає нанесення додаткового шару гідроізоляційних матеріалів по примиканню «стіна-підлога». Робимо надійну ізоляцію трубних конструкцій і електрокабелів, що проходять в зоні приміщення.

Гідроізоляція окремих приміщень паркінга

Посилена гідроізоляція окремих приміщень паркінгів спрямована на відведення грунтових, дренажних вод ззовні і затоплення зверху при аварійних витоках. Ми пропонуємо повну гідроізоляцію приміщень паркінгу: підлога – стіни – стеля.

Гідроізоляція технічних поверхів паркінгу

Гідроізоляція технічних поверхів паркінгів проводиться для відводу води при аварійних протікання. Тут необхідно підняття порогів і герметизація трапів. Наші спеціалісти запропонують вам найоптимальніші схеми гідроізоляції на технічних поверхах.

Своїм потенційним клієнтам радимо, плануючи роботи з гідроізоляції, першочергово провести геологію ділянки. Будь-який, навіть дуже важкий шлях починається з першого кроку! Ви можете це зробити прямо зараз – зателефонуйте нам! Компанія ТОВ “КСК РУФ” готова до продуктивної співпраці![:]

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: