Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Ремонт м'якої покрівлі в Києві

На жаль, усе підвладне часу. Закінчуються терміни служби навіть найнадійніших дахів. Якщо при огляді Ви помітили, що верхній шар гідроізоляції пробитий, на покритті видно тріщини, з’явилися місцями здуття, складки, розшарування, розрив матеріалу на швах, або є інші порушення цілісності, то ремонт м’якої покрівлі наплавляючими матеріалами – актуальне рішення, яке не можна відкладати на потім. Своєчасний ремонт плоскої покрівлі продовжить її термін служби на довгі роки, а Вас вбереже від додаткових фінансових втрат в майбутньому.

При руйнуванні більше 40% поверхні гідроізоляційного шару необхідний капітальний ремонт старої м’якої покрівлі. При цьому, в будь-якому випадку проводиться ремонт стяжки на м’якій покрівлі, або робиться нова стяжка, яка служить основою для гідроізоляції та забезпечує необхідний нахил даху для відводу атмосферних опадів. Бригада кваліфікованих інженерів компанії ТОВ “КСК РУФ” швидко впорається з такими завданням.

Крім основних робіт, ми завжди приділяємо увагу демонтажним та підготовчим роботам. В екстрених випадках оперативно проводимо терміновий ремонт м’якої наплавляючої рулонної покрівлі. Бригада мобільна за рахунок наявності компактного обладнання, яке вміщується в легковому автомобілі. Телефонуйте! Ми швидко доставимо необхідний матеріал і усунемо пошкодження, що забезпечить надійність і герметичність покрівлі на довгі роки.

Вартість ремонту м’якої покрівлі

Найменування робіт Ціна
1 Монтаж паробар’єрної плівки від 24 грн/м2
2 Монтаж утеплювача з мінеральної вати від 66 грн/м2
3 Монтаж утеплювача з пінополістеролу від 66 грн/м2
4 Влаштування похилоутворюючого шару з керамзиту від 96 грн/м2
5 Влаштування цементної стяжки товщиной 50 мм від 120 грн/м2
6 Грунтування стяжки мастикой «Праймер» від 24 грн/м2
7 Грунтування примикань мастикой «Праймер» від 24 грн/пог.м
8 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в один шар від 75 грн/м2
9 Монтаж єврорубероїду на плошину покрівлі в два шари від 156 грн/м2
10 Влаштування примикань з еврорубероїду від 85 грн/пог.м
11 Монтаж флюгарок від 180 грн/шт
12 Монтаж водостічних воронок від 900 грн/шт
13 Монтаж прижимної планки від 90 грн/пог.м
14 Демонтаж старого покриття від 35 грн/м2
15 Демонтаж старих примикань від 30 грн/пог.м
16 Влаштування викружки з цементного розчину від 24 грн/пог.м

Скільки коштує ремонт м’якої покрівлі у конкретно Вашому випадку, визначать спеціалісти, проаналізувавши ситуацію на місці. Залежно від виду покрівельних робіт, рубероїд можна класти в один або два шари. Перший варіант застосовується у випадку збереження старого покриття. Для верхнього шару використовуємо євроруберойд з присипкою від ультрафіолету. З метою збільшення терміну експлуатації покрівлі, рекомендуємо купувати більш дорогий та дуже міцний руберойд на тканинній або скловолокнистій основі преміум класу. Ціна за 1 м2 ремонту м’якої покрівлі з матеріалами Техноніколь буде невисокою, якщо матеріал будемо привозити ми.

Кошторис на капітальний ремонт м’якої покрівлі складається з витрат за:

 • Виконані роботи;
 • Використаний матеріал;
 • Вартість доставки матеріалу.

На вартість може вплинути складність та технологічність конструкції вашого будинку. Для здешевлення ремонту можна використовувати комбінування різними матеріалами, що змінить його вартість, але не вплине на якість покриття і естетичний вигляд.

Ми гарантуємо виконання робіт в обумовлені терміни. Внаслідок ретельно продуманої стратегії ремонту, ваша покрівля отримає поліпшені експлуатаційні можливості. Щоб зберегти ці якості надовго, правильно за нею доглядайте, не ходіть по даху в жару, будьте обережні з металевим сміттям, проводьте регулярне сервісне осблуговування покрівлі!

Телефонуйте за номером, вказаним на сайті! Покрівля від KCK ROOF не протікає!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: