Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Ремонт наплавляючої рулонної покрівлі

Якщо у Вашому будинку з’явилася сирість, цвіль, протікання зі стелі, або щось подібне – прийшов час негайно ремонтувати дах! Швидко позбавити Ваше приміщення від таких неприємностей зможе ремонт покрівлі наплавляються матеріалами.

Компанія KCK ROOF пропонує свої послуги для проведення планового ремонту, реконструкції, або капітального ремонту плоскої покрівлі якісними гідроізоляційними матеріалами, що виготовляються провідними в цій галузі виробниками. Будівельні компанії пропонують ремонт покрівлі напавляючими матеріалами різних брендів, що відрізняються основою і бітумних наповнювачем. Сучасні матеріали виконуються на міцній і довговічній основі з поліестеру, скловолокна і склотканини. Ми пропонуємо ремонт покрівлі наплавляючими матеріалами Техноніколь, що мають високі технічні якості, перевірені тривалим досвідом експлуатації.

ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ НАПЛАВЛЯЮЧОЇ ПОКРІВЛІ

Технологія ремонту покрівлі з наплавляючих матеріалів відпрацьована нашою компанією на багатьох об’єктах впродовж 14 років. Вогонь для оплавлення руберойду використовується в необхідній кількості з застосуванням спеціального паяльника і ретельним дотриманням норм безпеки. Таким методом ми виконуємо:

 1. Латковий ремонт;
 2. Ремонт покрівлі з невеликим ухилом (до 20 °);
 3. Ремонт даху без додаткового утеплення;
 4. Ремонт плоских покрівель гаражів, дач та інших приватних будівель;
 5. Ремонти багатоповерхових житлових, адміністративних і промислових будівель.

Наші спеціалісти роблять також інші супутні роботи:

 1. Заміна воронок внутрішнього водостоку;
 2. Монтаж накривок на парапети;
 3. Улаштування деформаційних швів;
 4. Монтаж покрівельних аераторів, та ін.

По кожному виду ремонтів компанія пропонує готове рішення.

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ НАПЛАВЛЯЮЧОЇ ПОКРІВЛІ

У вартість ремонту наплавляючої покрівлі складається із вартісті матеріалів і всіх необхідних робіт. Ціна ремонту наплавляючої покрівлі за 1м2 може коливатися, залежно від обраного вами матеріалу, технічних особливостей покрівлі та інших нюансів, визначити які допоможуть наші інженери. Після детального огляду покрівлі та зняття всіх необхідних замірів Вам обов’язково буде наданий кошторис, який буде включати в себе увесь комплекс необхідних робіт з матеріалами, тобто рішення “під ключ”, ознайомившись з яким Ви приймете остаточне рішення щодо роботи з нашою компанією. Телефонуйте або робіть заявки на сайті! Ми з радістю допоможемо вирішити Вашу проблему і готові запропонувати хороші ціни!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: