Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Влаштування наплавляєючої покрівлі в Києві

устройство плоской кровли

Компанія ТОВ “КСК РУФ” пропонує роботи по влаштуванню наплавляючої покрівлі, гарантуючи якісний результат. Наша компанія володіє багаторічним досвідом роботи в цій сфері. Досягти гарного результату можна в будь-який діяльності. Для цього, необхідно вкласти достатньо зусиль і коштів в сам процес. Щоб ваші зусилля не були марними, а вкладені кошти раціонально використовувалися, довіряйте роботу професіоналам!

Ми пропонуємо оптимальний варіант для плоских і малосхилих покрівель – влаштування наплавляючої покрівлі в 1, 2 шари з матеріалів Техноніколь. Застосовувані нами сучасні матеріали, не вимагають додаткової реклами. Виробник Техноніколь давно заслужив високі оцінки якості. Євроруберойд дуже зручний в монтажі, надійний в експлуатації, має не гниючу основу і напилення, що підсилюють стійкість і адгезію з поверхнею. Ціна за 1 м2 влаштування рулонної наплавляючої покрівлі доступна, адже способи її укладання малозатратні і робиться все дуже швидко, якщо справою займаються наші інженери. Компанія KCK ROOF проводить влаштування плоских покрівель з матеріалів, що наплавляються в Києві і області.

Влаштування покрівель з наплавляючих матеріалів

При підготовці комерційної пропозиції на влаштування покрівель з бітумних матеріалів, які наплавляються, враховуються всі конструктивні особливості Вашої покрівлі, робиться розрахунок всіх необхідних для виконання покрівельних робіт матеріалів “під ключ”. Яка технологія може бути застосована в Вашому випадку, визначать наші інженери при виїзді на об’єкт. Всі роботи виконуються відповідно до вимог БНіП, і дотриманням норм технічної безпеки. Незалежно від застосовуваного методу, обов’язково проводимо влаштування примикань покрівлі. Результат такого ремонту – еластичний, а не такий, що розтріскується, міцний, а не протікаючий, що зберігає тепло дах!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: