Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Гідроізоляція підвала

Підвали сучасних будинків – це підземні комфортні поверхи, де затишно розташовуються всілякі приміщення: комори, битовки, майстерні, тренажерні зали. Ці приміщення підприємці переобладнують під чудові кафе, магазини, склади. Найпоширеніший, вже класичний варіант – гараж в підвальному приміщенні. Але згубна волога здатна перетворити будь-який з них в нікому не потрібний сирий і похмурий погріб. Якою б високою не здавалася ціна гідроізоляції стін підвалу, вона буде виправдана, якщо порахувати витрати в разі проникнення вологи або затоплення підвалу. Розвиток цвілі, грибків – далеко не всі невтішні наслідки. Можуть статися пошкодження фундаменту, несучих конструкцій, погіршення статичних можливостей залізобетону. Це загрожує цілісності всієї будівлі! Шлях всюдисущої вологи перегородить надійна гідроізоляція!

Гідроізоляція підвалу в Києві

Компанія ТОВ “КСК РУФ” пропонує свої послуги з гідроізоляції підвального приміщення. У роботі ми застосовуємо високоякісні рулонні матеріали. Особливу увагу приділяємо гідроізоляції підлоги підвалу. Після підготовки основи, нанесення бітумного праймера і монтажу гідроізоляційного шару з руберойду, йдуть наступні будівельні роботи. Зовнішня гідроізоляція підвалу будинку руберойдом проводиться, враховуючи всі конструктивні особливості об’єкта. З огляду на зовнішній приплив вологи, застосовуємо тільки відповідний євроруберойд з напиленням знизу для міцної адгезії з основою. Особливо важлива гідроізоляція зовнішніх стін цегляного підвалу, адже цей матеріал переважно схильний до дії вологи. Вступаючи в реакцію з поверхнею цегли, вода утворює сполуки, що руйнують його структуру. Цього допускати не можна!

Гідроізоляція підвалу від грунтових вод

Ціна гідроізоляції підвалу зсередини від грунтових вод не завжди складається тільки з вартості матеріалів і внутрішніх робіт. Ми також проводимо додаткові роботи для поліпшення мікроклімату. Важливо спорудити хороше вимощення периметра підвалу, зробити відвід води зовні за допомогою канавок, стічних решіток та ін. Нерентабельно починати роботи у вологому приміщенні. Застосоване нами спеціальне обладнання для просушки швидко позбавить приміщення від вогкості. Буде сухою підлога – стане сухим підвал!

Гідроізоляція підлоги підвалу від води часто вимагає підвищення його рівня. Просто загідроізолювати не вийде, якщо при будівництві не врахований рівень залягання вод! Після утрамбованого шару глини і щебеню не менше 20 см, заливаємо бетонну стяжку. На цю підготовлену суху основу монтуємо рулонну гідроізоляцію. Активна вентиляція усуває зайву вологу і продовжує термін експлуатації будівлі. Простіше і дешевше попереджати проблеми, ніж регулярно усувати їх наслідки!

Звертайтесь до нас за телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть детальну інформацію не тільки про ціну послуг і вартості матеріалу, але і про технології проведення гідроізоляції фундаменту.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: