Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Ремонт покрівлі гаража

Виявивши на даху свого гаража дірки, щілини або інші проблеми, не впадайте у відчай. Просто настала пора зробити якісний ремонт покрівлі гаража, адже під питанням збереження вашого авто, яке явно дорожче вартості ремонту. Скористайтеся послугами професіоналів, здатних дешево і професійно усунути дефекти. Увесь свій багаторічний досвід роботи в сегменті плоских покрівель вам пропонує компанія ТОВ “КСК РУФ”.

З усіма роботами наші майстри впораються в максимально короткі терміни. Обійдеться Вам ремонт покрівлі гаража недорого, адже розцінки у нас на рівні ринкових, при цьому якість залишається на вищому рівні.

У вартість робіт входить:

 • Прибирання даху (підготовка основи);
 • Монтаж відливів (водостоків), при необхідності;
 • Монтаж гідроізоляційного покриття в один шар.

Ремонт покрівлі гаража 4×6 м. ми пропонуємо зробити по готовому рішенню. Площа таких гаражів невелика, тому недоцільно купувати цілі рулони рубероїду. Скористайтеся перевагою готового рішення, яке пропонує компанія КСК Roof: ви оплачуєте тільки витрачений матеріал!

У гонитві за зниженням вартості не потрібно забувати про якість матеріалу, адже давно помічено, що «скупий платить двічі». Ми пропонуємо послуги ремонту криші гаража матеріалами Техноніколь. В високій якості матеріалів цієї фірми переконалися тисячі клієнтів. Він виправдає на 100% вкладені вами кошти!

Іноді причиною протікання можуть бути дефекти бетонного перекриття гаража (основи). У таких випадках тільки наплавленням позбутися проблеми не вийде. Спеціалісти нашої фірми, цементом та іншими будівельними розчинами, зроблять якісний ремонт стяжки. Ціна за м2 ремонту даху гаража збільшиться в залежності від ступеня підготовки поверхні основи.

Ми гарантуємо дотримання БНіП та ДСТУ. Бригада досвідчених майстрів покрівельної справи проведе високотехнологічний частковий ремонт верху. Варто просто порівняти, скільки коштує швидкий ремонт даху та ремонт прогнилого від вологості автомобіля, щоб не відкладати назріле рішення.

Капітальний ремонт покрівлі гаража

Ми недорого виконаємо Вам капітальний повний ремонт покрівлі (криші) гаража в Києві та області. Рекомендуємо планувати такі роботи в літній період, так як подібна робота “не в сезон” будуть потребувати додаткових витрат на облаштування “тепляків”.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

чому вибирають KCK ROOF

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Понад 14 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских покрівель, більше 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

СВОЯ ПОКРІВЕЛЬНА ШКОЛА

Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти і постійні курси підвищення кваліфікації.

ВЧАСНА ЗДАЧА ОБ'ЄКТІВ

Висока швидкість виконання робіт, в тому числі і за рахунок наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових приступити до роботи.

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє її експлуатувати до 25 років.

БАГАТОРІЧНА ГАРАНТІЯ

Надання гарантії на 10+ років в залежності від технологій і матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір оптимального рішення за технологією і матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.

У своїх покрівельних роботах ми використовуємо технологію бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні і будівництві багатоповерхових і промислових об'єктів.

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії і організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього ринку послуг, в компанію KCK ROOF.

Покрівля від KCK ROOF не тече!

Відгуки про нашу роботу
Наші клієнти

хто нам довіряє

 • Интергал
 • Петровский Квартал
 • ЖК Уютный Квартал
 • ЖК Озерний Гай
 • ЖК Бавария
 • Біофарма
 • ДССУ
 • ДОК7
 • Міськбудінвест
 • МХПclose

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: