Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Критерії вибору правильного руберойду

Даний матеріал як і раніше залишається популярним покриттям для дахів. Рубероїд нескладно монтувати, він практично універсальний і коштує недорого. Існують різні марки з різними якостями, і перш, ніж вибрати бажано орієнтуватися в можливих варіантах.

  • Єврорубероїд. У складі замість картону використовується склотканина та інші матеріали. При виготовленні використовують також атактический поліпропілен, що дозволяє матеріалу бути більш стійким до високих і низьких температур. В цілому він продовжує захисні властивості покриття;
  • Рубемаст. Відрізняється складом: має більш товстий шар бітумного просочення;
  • Стеклорубероид. В його основі – склотканина. В іншому практично ідентичний першому варіанту;
  • Самоклеючий рубероїд. Має нижній шар на клею, який надійно захищений плівкою. Простий в монтажі та експлуатації, не вимагає додаткових навичок або спеціального обладнання. Підготовка покрівлі не займає багато часу і зусиль.
  • Толь. Основна відмінність – мінеральне посипання присутнє з двох сторін. Картон просочується НЕ бітумом, а кам’яновугільними сумішами, тому не так довговічний.

Якісний рубероїд має насичений чорний колір. Легкий коричневий відтінок також допустимий, але прошарку білого кольору – ні в якому разі. Світлі смуги говорять про неякісне просочення матеріалу. При цьому в розрізі рулон може бути темно-коричневого кольору.

Важливий момент, на який варто звернути увагу – відсутність будь-яких ушкоджень рубероїдного полотна: ніяких тріщин, дірок і складок. Саме полотно повинно бути цілісним і міцно скрученим в рулон, однак шари не повинні злипатися між собою.

Ціна – не менш важливий фактор. Якщо рубероїд коштує занадто дешево в порівнянні з аналогічним товаром у інших виробників, варто більш ретельно перевірити його якість за основними параметрами. Можна заощадити на покупці рубероїду, але на наступних витратах ремонту свого даху заощадити не вдасться.

Перед покупкою варто детально вивчити переваги конкретної марки, а також перевірити продукт за головними критеріями якісного матеріалу.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: