Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Що таке самоклейкий рубероїд

Одним з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів є руберойд. Через особливості монтажу дане покриття неможливо використовувати для дахів з дерев’яним каркасом. Саме тому з’явилося рішення проблеми – самоклеючий рубероїд, який підходить практично для будь-якої покрівлі. Він простий у використанні і його укладання не вимагає особливих зусиль.

Як і звичайний, самоклеючий рубероїд згортається в рулони. За складом він дуже схожий на відомі нам види. Нижній шар матеріалу захищений поліетиленовою плівкою (або алюмінієвою фольгою) і являє собою самоклеючий шар. Такий захист запобігає злипання різних шарів рулону.

Плівку відділяють і смугу рулону акуратно розташовують на покрівлі, рівномірно натискаючи на покриття, щоб не було бульбашок. Працювати слід швидко, поки клей не висох. Ніякого додаткового обладнання (наприклад, газовий пальник, що використовується при наплавленні звичайного руберойду) не потрібно.

Переваги самоклеючого рубероїду

В основі самоклеючого рубероїду поліефірні тканини, в той час як в звичайному – покрівельний картон. Таке удосконалення робить матеріал більш гнучким і міцним. Для підвищення гідроізоляції поверх поліефірної тканини наноситься суміш тугоплавкого бітуму і синтетичного каучуку.

Верхній шар – покриття прысипкою з мінеральної окрошки. Таким чином, матеріал захищений від впливів різних зовнішніх факторів, включаючи не тільки вологу і механічні пошкодження, а й ультрафіолет.

Незважаючи на підвищену (у порівнянні зі своїм попередником) вартість, самоклеючий рубероїд має ряд важливих технічних переваг:

 • Термін експлуатації складає 10 років. Тобто, в два рази більше, ніж у стандартного рубероїдного покриття;
 • Спрощений монтаж шару на конструкцію і відсутність додаткових інструментів для установки;
 • Так як технологія не передбачає використання газової горілки, покриття дозволено використовувати на дерев’яних спорудах. Зручний формат і вдосконалений склад дозволяють уникнути загоряння при установці;
 • Використання самоклеючого рубероїду – це зручне і недороге рішення для покрівлі, тому досить популярне в будівництві;
 • Руберойдом можна покривати навіть попередній настил даху. Головне, щоб він був в задовільному стані.

Зрозуміло, кожен матеріал має свої недоліки. Одним з головних мінусів такого покрівельного покриття є його легка займистість. Для цього необхідна досить висока температура (180-200 градусів). Також варто пам’ятати, що матеріал боїться занадто низьких температур і може потріскатися, від чого постраждають його гідроізоляційні властивості. До того ж, при монтажі одним шаром не обійтися – доведеться використовувати до семи шарів, в залежності від конкретної даху.

При укладанні слід пам’ятати декілька деталей:

 1. Важливо підготувати дах до монтажу, прибравши сміття і обробивши сумішами, які підходять для даного типу даху. Вибір речовини залежить від матеріалу перекриття будинку.
 2. Укладання слід починати з низу ската.
 3. Слід ретельно притискати смуги до конструкції. Поверхня не повинна здуватися.
 4. Шви не повинні стикуватися між собою. Щоб волога не просочилася, слід накладати окремі смуги одна на іншу (приблизно на 10-15 сантиметрів).

Правильно проведений монтаж дозволяє розраховувати на максимальний термін експлуатації самоклеючого рубероїду. Якщо дотримана техніка укладання, гідроізоляційні властивості матеріалу також будуть вважатися задовільними.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: