Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Тепла плоска покрівля

У наш час існують різні технології для підтримки затишку в домі. Наприклад, для підвищення температури повітря в холодну пору року використовують обігрівачі. Насправді, недостатньо знайти джерело енергії – набагато важливіше її зберегти і раціонально використовувати. Щоб вироблене тепло зберігалося в будинку – необхідно утеплювати всі його елементи, в тому числі і дах. Такий нехитрий метод допоможе знизити втрату тепла до 30%. Тому утеплення даху – важливе вкладення в Ваше житло.

Проводити утеплення покрівлі можна на будь-якому етапі – як під час будівництва будинку, так і по його завершенні. Необхідно знати, що утеплення даху підвищує рівень її тепло- і гідроізоляції. Перш, ніж почати цей процес, слід знати наступні параметри:

  • Загальна площа всього даху;
  • Довжина ската;
  • Довжина будинку;

Після їх виміру можна купувати матеріали. На практиці використовують такі види утеплювачів: пінопластові плити, скловата, базальтові утеплювачі, екструдований пінополістирол, керамзит. Матеріал – головний компонент теплого даху. В першу чергу він повинен володіти такими властивостями:

  • Водонепроникність;
  • Висока звукоізоляція;
  • Стійкість до впливу атмосферних опадів;
  • Теплоізоляція;
  • Негорючість;
  • Щільність – 20-125 кг / м3.

Найбільш оптимальний варіант – тонкий утеплювач з високими теплоізоляційними властивостями. Кожен вид матеріалу має свої переваги і недоліки, тому підбирається в індивідуальному порядку. Щоб надалі дах служив довго і не викликав протікання – особливу увагу слід приділити тому, щоб в безпосередньо його матеріалах не накопичувалася волога. Тому важливо довірити створення теплої покрівлі спеціалістам – самостійно помітити помилки укладання буде вкрай важко.

Утеплення даху ніяк не залежить від матеріалу будинку – для даного процесу застосовується універсальна технологія. Враховуються тільки конструкція будівлі і місцевий клімат – від них залежить обраний матеріал і особливості створення утеплювального шару покрівлі. Безпосередньо перед утепленням слід вирішити будь-які несправності даху, протікання, проблеми з комунікаціями (електропроводка, водопровід), замінити старий матеріал (при потребі), усунути цвіль. Дані дії важливі для якісного утеплення і для того, щоб в подальшому не довелося через дрібні несправності переробляти всю роботу.

Технологія монтажу залежить від типу даху. Наприклад, якщо дах плаский – то утеплити покрівлю можна як зовні, так і зсередини. Але це не завжди необхідно – все залежить від клімату в конкретній місцевості. Покрівля утеплюється за принципом «пирога» – тобто, шарами. Така методика допомагає максимально зберегти тепло в будинку. Варто вибрати матеріали для пароізоляції, гідроізоляції та теплоізоляції. Спочатку укладається гідроізоляційний шар, на нього – утеплювач (в 1 або 2 шари – в залежності від клімату і погодніх умов регіону). Поверх утеплювача накладається пароізоляційна плівка, а потім – фанерні листи. Між усіма шарами «пирога» повинні бути невеликі відстані, щоб волога не накопичувалася в покрівлі. Якщо все змонтовано вірно – покрівля залишиться міцною і стійкою до різних зовнішніх впливів при коливанні температур.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: