Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Утеплення даху - види та методи

Процес утеплення даху є важливим етапом будівництва. Утеплена покрівля може скоротити втрату тепла до 30%, тому від неї також залежить температура в будинку. Звичайно ж, найголовніше – правильно вибрати утеплювач. Саме від матеріалу залежить швидкість роботи і ціна на утеплення даху. В ідеалі, хороший утеплювач не повинен горіти, мати високу звукоізоляцію і низьку теплопровідність, не пропускати вологу. Також варто врахувати, що для деяких матеріалів потрібне додаткове робоче обладнання.

Існують кілька основних методів, які є актуальними в наш час:

 1. Мінеральна вата – один з найбільш популярних матеріалів. Її нескладно монтувати, вона надає високу звукоізоляцію і коштує недорого. Одна з її різновидів – скловата, також поширений утеплювач, виготовляється який з розплаву скла. Мінвата володіє всіма необхідними якостями, однак вимагає додаткового шару пароізоляції.
 2. Пінополіуретан. Непогано утримує тепло, не пропускає воду, також непогано ізолює приміщення від сторонніх звуків. Приємна перевага полягає в тому, що даний утеплювач не боїться живності – тобто, різні біологічні організми (гризуни, наприклад) не можуть його зруйнувати.
 3. Пінополістирол – плити з пінопласту для утеплення покрівлі. Висока вологостійкість і теплоізоляція. Єдиний мінус – Легкозаймистість, тому для плоского даху не застосовується.
 4. Пінобетон. Має високу теплоізоляцією, не дає додаткового високого навантаження на саму будівлю. З мінусів – необхідне спеціальне обладнання для монтажу.
 5. Пеноізол. За текстурою нагадує пінопласт. Екологічно безпечний для людини, зберігає тепло і не пропускає рідину. Деякими властивостями нагадує мінвату, проте його вартість нижча.
 6. Керамзит. Те, що підходить для утеплення плоскої покрівлі – легко укладається насипом і ущільнюється. Головний недолік – керамзит досить важкий, тому навантаження на конструкцію будинку збільшується.
 7. Тирса. Екологічно чистий матеріал, не створює «ефект парилки» в приміщенні. Однак, недоліків також багато. Тирса схильна до біологічного впливу (ті ж гризуни), а також впливу вологи. Також потрібен хороший теплоізоляційний шар через високу горючість матеріалу.

Варто знати, що вибір утеплювача залежить від типу покрівлі, клімату в регіоні будівництва та фінансових можливостей. При утепленні даху важливо звертати увагу на товщину використовуваного матеріалу – в даному випадку вона вирішує все. Якщо матеріал недостатньо щільний – незабаром роботу потрібно буде переробляти. Необхідно оглядати шви і стики після закінчення процесу інсталяції – основні проблеми можуть початися саме звідти.

Правильно спланований і виконаний технологічний процес допоможе утеплити Вашу покрівлю на тривалий період. І якщо самостійно Ви ніколи не займалися нічим подібним – краще довірити цю справу спеціалістам в даній області, щоб в подальшому уникнути повторних фінансових витрат на доопрацювання помилок. Відповідний матеріал в умілих руках створить тепло і затишок будинку.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: