Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Створення кута нахилу плоскої покрівлі

Необхідність дотримання певного нахилу при влаштуванні плоскої покрівлі є дуже важливим. Однак не зайвим буде ще раз розповісти, що це вкрай необхідно для того, щоб створити природні умови для відводу води (див. Флюгарки і аератори).

Що робити, якщо вода не йде з даху?

У такому випадку вона стає головним руйнівним середовищем для плоскої покрівлі. Яким би ідеально рівним не був би покрівельний пиріг, завжди знайдуться невеликі ніші, де вона буде накопичуватися. Завдяки своїй текучості, вода проникає в мікроскопічні тріщини.

Технології створення кута нахилу

З найбільш популярних видів створення нахилу покрівлі можна виділити п’ять з точки зору застосування різних матеріалів і їх поєднань.

В основному використовуються:

  1. Марки легкого бетону і сучасні полімери;
  2. Марки легкого бетону і сипучі матеріали, як утеплювач;
  3. Монолітні матеріали (наприклад, плити мінеральної вати);
  4. Сипучі утеплювачі (наприклад, керамзит або перліт);
  5. Пінобетон.

Використовувані для створення нахилу матеріали, тим часом, створюють для покрівлі додаткове навантаження. Даний факт вимагає уважних і точних розрахунків ще на стадії проектування.

Головні принципи створення розуклонки

Відповідно до думки спеціалістів, мінімальний кут нахилу не повинен бути менше 1°. Максимальний – 4°, оскільки більший кут спричинить додаткові витрати і вагове навантаження.

Створення нахилу з використанням легких марок бетону і полімерів

В якості полімерів частіше використовують екструдований полістирол. Конструкція виходить міцною і довговічною, але при цьому створюється додаткове вагове навантаження за рахунок бетону. До недоліків відносять і вартість.

Створення нахилу з використанням легких марок бетону і сипучих матеріалів

От предыдущего данный метод отличается практически только одним параметром – стоимость, которая уже более демократичная, что сказывается и на прочности. Такой комбинацией материалов можно получить больший уклон.

Создание уклона с использованием монолитных утеплителей

Данный метод традиционно считается наиболее привлекательным по стоимости. Суть технологии заключается в том, что плиты утеплителя монтируются на подготовленную поверхность крыши. После укладки плиты скрепляются, поверх укладывается слой гидроизоляции и так далее по технологии. Важным моментом при этом являются высокие требования к швам, независимо от использования метода скрепления. Надежное крепление способствует созданию единого и неуязвимого кровельного пирога и качественной защите здания.

Создание уклона с использованием сыпучих утеплителей

У чомусь такий метод схожий зі способом, коли для створення нахилу використовуються легкі марки бетону. Однак є деякі відмінності в технології. Після підготовчих робіт, куди входить вирівнювання поверхні і монтаж гідроізоляційного шару, зверху укладається шар сипучого матеріалу. При цьому необхідна висока точність для того щоб дотримати запланований кут нахилу. Після проводиться заливка.

У даного методу є недолік, який вимагає великої уваги, досвіду і навичок у будівельників, оскільки форма сипучих матеріалів ускладнює процес дотримання правильного і рівномірного кута нахилу. Весь час доводиться ще й стежити за тим, щоб матеріал не зміщувався.

Створення нахилу з використанням пінобетону

Це найбільш простий, з точки зору реалізації, метод. До переваг відноситься не тільки спрощена технологія в порівнянні з вищезгаданою, а також мала вага матеріалу, який навантажує дах зовсім незначно, створюючи при цьому міцну конструкцію.

Недоліки:

  • Висока вартість матеріалів;
  • Технологію можна назвати дуже простою, яка не потребує спеціалістів;
  • Важливо врахувати, що зверху пінобетонних блоків повинен укладатися фібробетон, виготовлення якого також потребує спеціальних знань і точного дотримання пропорцій.

Однак, якщо питання фінансів не є принциповим, даний метод можна рекомендувати, як найкращий, з огляду на експлуатаційні характеристики.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: