Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Історія та походження рубероїду

Рубероїд, як покрівельний матеріал, практичний, бюджетний і не вимагає особливих професійних навичок. Він став набирати у нас особливу популярність з кінця попереднього століття – товар стали називати «єврорубероїд». Єврорубероїд – це полімерно-бітумна мембрана. В її основі – склотканина або покрівельний картон (залежить від призначення руберойду), який просочується бітумом.

Історично рубероїд відомий приблизно з XVII століття. Хоча ще з часів Русі прості жителі стали використовувати для побутових потреб дьоготь – просочене ним взуття не пропускало воду. Таким чином, виникла ідея вживати дьоготь для покриття сільських будинків, щоб уникнути протікання під час дощу. Спочатку використовували плетіння (як для постолів) в якості основи, проте поступово його витіснив картон – як більш дешевий і практичний. У другій половині XIX століття цей винахід було нагороджено рядом медалей, в тому числі і на мануфактурній виставці.

Єврорубероїд сьогодні

З плином часу в технологію виробництва вносилися зміни. Вона вдосконалювалася, але початкова розробка залишалася класичної: основа, просочена певним речовином. За базу використовували (і продовжують використовувати) картон, склотканину і поліефірную тканину. Бітум витіснив дьоготь – і саме тоді остаточно сформувався відомий нам рубероїд. Класичне поєднання – це картон, просочений бітумною сумішшю. Однак даний матеріал має ряд недоліків, найбільш головний серед яких – недовговічність.

Нові розробки стандартного рубероїду набагато практичніші в побуті і мають збільшений термін служби. Важливе удосконалення – армована основа. В «чистий» бітум стали додавати полімерні добавки, щоб підвищити захисні властивості. Для того щоб зміна температури не шкодила покриттю, бітумну суміш почали наносити з двох сторін аркуша, що продовжує термін його використання.

Шари рубероїду захищаються спеціальними присипками. Для верхнього і нижнього шару вони різні. Додаткове покриття допомагає краще захистити шар від впливу сонця, агресивних опадів і механічного пошкодження. Нижній шар теж може бути покритий захисною плівкою.Руберойд, як покрівельний матеріал, практичний, бюджетний і не вимагає особливих професійних навичок. Він став набирати у нас особливу популярність з кінця попереднього століття товар стали називати євроруберойд.

У наш час рубероїд продовжує вдосконалюватися. У продажі існує самоклейкий рубероїд, що дозволяє прискорити процес покрівельних робіт. До того ж без додаткового обладнання (газового пальника). Процес монтажу спростився, і хтось може намагатися робити все самостійно – головне, дотримуватися основних правил. Сучасний рубероїд – міцний і довговічний матеріал, який широко використовується в ремонті плоских покрівель.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: