Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Експертиза та огляд покрівлі

Експертиза плоскої покрівлі являє собою поглиблене обстеження з метою винесення висновку про її фактичний стан на даний час. Дані заходи дають набагато більше корисної інформації, ніж регулярний візуальний огляд.

В яких випадках корисна така експертиза

Більшість вважає, що проведення експертизи покрівлі проводиться для того, щоб точно визначити необхідність планового або капітального ремонту покрівлі. Це – одна із причин, однак існують також інші обставини, за яких вона може знадобитися.

Залучити професійних експертів можна у випадку виникнення цивільних спорів в суді. Це необхідно для встановлення відповідності між параметрами покрівлі на будівельному об’єкті по документах, і тим, що є фактично. Справа в тому, що замовник, не будучи спеціалістом, не може об’єктивно відстояти свою точку зору, базуючись на припущеннях.

Але це ще не всі причини. Висновок експертизи також може знадобитися у випадках:

  • Вона може знадобитися, якщо змінюється власник будівлі. Це допоможе адекватно оцінити стан покрівлі на її фактичну придатність для експлуатації. При чому, в цьому випадку, така експертиза може проводитися, як по особистому бажанню замовника, так і по припису суду;
  • Висновок експерта може знадобитися у випадку втрати первинних технічних документів на будівлю. В таких випадках надзвичайно важко знайти людину, яка б згадала не тільки характеристики використаних матеріалів, але й їх назву;
  • Необхідною експертиза буде в тих випадках, якщо об’єкту було завдано збитків третіми особами. У випадках реконструкції будівлі також може знадобитися експертиза, для того щоб правильно оцінити поточний стан.

Це одні із основних, але далеко не всі причини проведення професійної незалежної експертизи покрівлі.

Вимоги до експерта

Необхідно відмітити, що в навчальних закладів будь якого рівня немає спеціальності експерта-покрівельника. Однак це не означає, що ним може бути хто завгодно. Експерт повинен мати освіту, пов’язану з промисловим або цивільним будівництвом (вищу або середню спеціальну), мати стаж роботи (як неперервний так і сукупний), а також він може бути практикуючим покрівельником в організації, яка має ліцензію на проведення покрівельних робіт.

В своїй роботі експерт не тільки покладається на свій візуальний професійний погляд, але і користується спеціальними технічними засобами, такими як: тепловізійна камера, термогігрометр і тому подібне.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: