Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Методи демонтажу старої плоскої покрівлі

Розпочали в приватному будинку, офісній, громадській споруді ремонт? І нарешті, справа дійшла до даху? Спочатку доведеться демонтувати застаріле покриття, після вже стелити нове. Багатьом здається, що це просто і швидко, але це не так. Досвідчені будівельники рекомендують все робити правильно, крок за кроком, щоб уникнути негативних наслідків в майбутньому.

Нижче описані способи і етапність самого процесу. Ознайомитися з ними буде корисно всім, хто зважився на ремонт плоскої покрівлі. Це роками перевірені методи.

Коли потрібен демонтаж плоскої покрівлі

Питання «Коли?» хвилює більшість. Відповідь однозначна. Звичайно, якщо:

  • Заплановано капремонт будівлі з метою оновлення дизайну, якості даху;
  • Видно серйозні дефекти на наявному покрівельному настилі/під ним, що веде до зниження температурного режиму всередині споруди, появи слідів протікання при найменших опадах;
  • Планується знесення будівлі, глобальна реконструкція.

Причини, що вимагають провести демонтаж старої покрівлі, можуть бути різними, але процес однаковий практично у всіх випадках. Дізнатися тонкощі і нюанси допоможуть рекомендації спеціалістів.

Важливо! Щоб не зіпсувати весь ремонт і конструкцію в цілому, а також зовнішнє оформлення, потрібно своєчасно ремонтувати дах руками професійних покрівельників, при їхньому керівництві і допомозі. Не забувайте і про спецінструменти!

Звичайно, бувають і винятки. Наприклад, заміна покрівлі без демонтажу старої теж реальний захід. До слова, демонтуватися можуть, як поверхневі частини, так і повністю/частково конструкція.

Хочете зрозуміти, як і що робити? У наступному розділі дізнаєтеся, як обережно і безпечно розібрати рівний настил.

Способи демонтажу плоского даху

Під впливом сонця за один/два сезони товсті монолітні шари злипаються в єдиний. Таке покриття важко відділяється від основи. Провести демонтаж рулонної покрівлі зможуть інструменти:

  • Штроборіз;
  • Покрівельна сокира.

Перерахований інструментарій формує окремі методи, де своя технологічна особливість (певна послідовність дій).

Пам’ятайте, за допомогою покрівельної сокири можливо здійснити демонтаж рубероїду з товщиною не більше 3 сантиметрів. Якісна сокира дозволить з легкістю відокремити покриття від основи шляхом поділу на невеликі квадрати полотна.

А такий спеціальний інструмент, як штроборіз, дозволить зняти стріху товщиною менше 30 міліметрів. Спосіб полягає в вирізанні смуг у застарілому настилі. Технологія полегшує подальший процес зняття матеріалу. Якщо цікавить демонтаж наплавляючої покрівлі, використовуйте штроборіз.

ВВажливо! Будь-який метод слід виконувати тільки на суху погоду, при температурі не вище 20 градусів. В іншому випадку бітум, який входить до складу м’якої рулонної стріхи, почне плавитися. Тоді процес зняття, як і монтаж рубероїду, неможливий.

Вартість демонтажу даху

Розрахувати, чи вистачає коштів на знесення даху плоского типу, необхідно до початку проведення робіт. Звичка розподіляти фінанси, відкладені на ремонт, завчасно – відмінна якість. Але пам’ятайте: бажано наймати професіоналів. Дах – значна частина будинку, споруди, відповідає за тепло і комфорт проживання/перебування в ньому. Помилки в процесі укладання можуть сильно вплинути на подальшу долю будівлі.

Цікавить ціна демонтажу плоскої покрівлі за м2, всієї послуги? Зверніться за консультацією до досвідчених майстрів KCK ROOF. Розцінки залежать від товщини покриття, загальної площі, особливостей конструкції та ін.

Вартість не буде занадто низькою. Причина вагома. Зняття покрівельного покриття – організаційно і технологічно складний процес. Краще не ризикувати! Довірте все: від початку і до кінця – професіоналам!

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: