Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Причини реконструкції покрівлі

Термін експлуатації даху залежить від кількох факторів. Його збільшення можна домогтися, якщо створити нормальний волого тепловий режим горищного перекриття, проводити профілактичний ремонт покрівельного покриття і періодично обробляти дерев’яні елементи антисептиком. Давайте з’ясуємо, які найбільш часті роботи з покрівлею дозволяють залишатися їй в належному стані і справлятися з покладеними на неї функціями.

Навіщо потрібна реконструкція покрівлі

Від якості даху залежить безпека і комфортабельність проживання людей в будинку, його довговічність. Своєчасна косметична обробка, усунення пошкоджень і дефектів забезпечують надійність і красу конструкції.

До числа найбільш поширених робіт при реконструкції покрівлі житлового будинку відносять:

 1. Заміну покрівельного матеріалу. Вибираючи останній, слід враховувати його експлуатаційні характеристики такі, як міцність, корозійна стійкість, довговічність, пожежна безпека та інші. Якщо пошкоджена окрема ділянка покриття, роботи проводяться локально. Так, прибираються дефектні листи (металочерепиці, шиферу) і монтуються нові, закладаються щілини, заливаються бітумно-полімерною мастикою дрібні тріщини, замінюють гонт м’якої черепиці, встановлюються латки за допомогою зварювального пристрою.
 2. Ремонт крокв і обрешітки. При пошкодженнях основ вдаються до створення накладок з деревини або установці опор.
 3. Створення вентиляції підпокрівельного простору. Що буде при відсутності провітрювання на горищі? Прямі наслідки – мокрий утеплювач і гнила кроквяна система, які не підлягають подальшій експлуатації. Спорудження вентиляційної системи при монтажі утепленої покрівлі – обов’язковий захід. Природну вентиляцію забезпечує наявність зазору по всій площині ската, за яким переміщається потік повітряних мас. Останні рухаються від карниза до коника даху.
 4. Облаштування мансарди. Переробка холодного неопалюваного горища в житлове мансардне приміщення – справа витратна і трудомістка.

Під час реконструкції даху можуть знадобитися відновлювальні роботи з гідроізоляційним шаром, ремонт водостічної системи.

Що робити ремонт або реконструкцію

Як зрозуміти, що потрібно – заміна покрівлі, ремонт або реконструкція? Варто за допомогою візуального огляду провести оцінку стану даху власними силами, або із залученням спеціалістів.

Зустрічаються вагомі помилки при монтажі, який виконаний без дотримання норм і правил на початкових етапах створення проекту. Для вирішення проблеми знадобиться капітальний ремонт. До нього вдаються в разі, якщо порушена геометрія даху або він “провисає”.

Серйозний дефект – протікання, яке характерне, як для плоскої покрівлі, так і скатної. Виникають воно через:

 • Порушення герметичності покрівлі;
 • Розгерметизації на стиках покрівельного покриття;
 • Появи пошкоджень в системі водостоку.

Через накопичення конденсату утворюється волога і цвіль, з’являється запах вогкості або гниття. Коли видимих ​​протікань немає, причина явища – невірно облаштована вентиляційна система.

Кардинальна перебудова даху будинку – спосіб вирішити цю проблему. В Україні виконання цього завдання варто довірити спеціалізованій компанії.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: