Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Практичність плоскої покрівлі

У малоповерховому будівництві плоска покрівля використовується не так вже й давно. У наш час вона є зручним і сучасним рішенням. Її можна використовувати як додатковий поверх, на ній зручно розташовувати різні об’єкти. Важливо розуміти, що правильні розрахунки ще на етапі проектування є запорукою вдалого влаштування і подальшого використання плоского даху.

Переваги плоскої покрівлі беззаперечні:

  • Її площа невелика. Таким чином, можна заощадити на матеріалах і істотно скоротити час монтажу.
  • На поверхні набагато легше провести монтажні роботи і встановити додаткові об’єкти (наприклад, сонячні колектори).
  • Плоску покрівлю легко зробити додатковим експлуатованим поверхом або верхньою терасою, створивши на ній зону відпочинку.

Існують різні види плоскої покрівлі. До кожного з них застосовуються свої способи конструювання і свої матеріали для створення. Багато в чому це залежить від призначення покрівлі – тобто, чи буде вона додатковою житловою зоною чи ні. Наприклад, для класичної м’якої покрівлі використовують гідроізоляційний килим з бітумом і листову мінеральну вату. Монтується таке покриття досить швидко, воно не вимагає високих матеріальних витрат і зусиль.

Для даху, який не використовується як додатковий простір, також використовують:

  • ПВХ-мембрани (для гідроізоляції);
  • Мастики на основі смоли (зверху теплоізоляційного шару);
  • Бітумно-полімерне покриття на основі полотна (для гідроізоляції).

Якщо покрівля є експлуатованою, то матеріал залежить від цільового призначення об’єкта. Для створення тераси необхідний цементно-піщаний розчин, поверх якого кладеться основне покриття (наприклад, плитка). Якщо ж планується створення паркінгу, що передбачає собою навантаження і на початкову конструкцію будинку в цілому, і на покрівлю зокрема, то варто продумувати деталі проектування і прорахувати навантаження ще до будівництва.

У разі, якщо поверхня даху стане живим садом – важливо подбати про протикоренневий захист. Для цього призначені полімерно-бітумні мембрани або неткані геотекстили. Особливу увагу слід приділити системі водовідведення, так як рідини буде чимало. Для цього найчастіше використовуються воронки/флюгарки.

Плоский дах не вимагає високих фінансових витрат, його влаштування виконується швидко і легко. Варто приділити увагу якісному покриттю, правильно розрахувати можливе навантаження і продумати систему відведення води.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: