Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Монтаж плоскої покрівлі в зимовий період

Завдяки сучасним технологіям і методикам, проведення влаштування гідроізоляції можна в зимовий час. У холодну погоду влаштування менш продуктивне через часті опади, короткий світловий день та пориви вітру.

При проведенні монтажу взимку, особливо уважно потрібно підійти до вибору матеріалу та типу покрівельного пирога.

Правила влаштування ПВХ мембрани

Для матеріалу характерні високі показники стійкості до несприятливих погодних умов. Влаштування ПВХ мембран в зимовий період допускається при температурі не нижче -30 градусів. Це дозволить зробити роботу без втрати якості та гідроізоляційних властивостей даху. Якщо порушиться температурний режим, це може негативно позначитися на міцності машинок і проводів. ПВХ мембрана не втрачає своїх характеристик.

На якісну установку даху впливає не тільки правильно підібраний гідроізоляційний матеріал. Особливо важливо грамотно підготувати основу під гідроізоляцію. При проведенні робіт, пов’язаних з влаштуванням ПВХ мембран, в разі випадання снігу, потрібно просто зачистити основу з утеплювача від опадів. Після цього можна відразу приступати до монтажу. Мембрана легко пропускає через себе водяну пару і має всі властивості дихаючого матеріалу.

Ремонт мембранної покрівлі взимку не стане перешкодою для досвідчених професіоналів. Технологія проведення робіт аналогічна стандартній схемі, яка актуальна для літнього часу. Єдина відмінність – необхідність у своєчасному прибиранні снігу.

Влаштування бітумно-наплавлюваляючого даху

Виробники пропонують велику кількість бітумних матеріалів, які не втрачають своїх властивостей в умовах негативних температур. При виконанні робіт, пов’язаних з наплавляючою покрівлею, потрібно брати до уваги ряд важливих факторів:

  • Тип стяжки (вона може бути напів сухою або мокрою);
  • Технологію нанесення праймера;
  • Механічні кріплення;
  • Необхідність установки аераторів;
  • Навісні зведення.

З метою створення природної вентиляції, напівсуха стяжка потребує встановлення аераторів з метою попередження виникнення надлишку вологи всередині покрівельного пирога. Тип останнього залежить від основи даху, яку використовує майстер.

Для вирівнювання поверхні та влаштування гідроізоляції використовують плити АЦЛ або ЦСП. Необхідно укладати їх в два шари, загальна товщина яких становить 2 см. Якщо влаштування проводиться по профільованому листу, можливий монтаж комбінації утеплювачів.

Потрібно враховувати і ускладнюючий фактор робіт, створений в зимовий період. Застосування мокрих процесів влаштування вимагає додаткової сушки або прогріву стяжки. Щоб уникнути «мокрого» процесу, рекомендують створювати похилоутворюючий прошарок за допомогою утеплювача.

Робота, пов’язана з ремонтом або влаштуванням покрівлі взимку, вимагає від спеціалістів певних навичок та досвіду. Будівельник повинен знайти максимально правильне рішення щодо вибору матеріалу і покрівельного пирога. Заздалегідь потрібно обдумати всі особливості конструкції, врахувати технічні характеристики та вимоги до об’єкта.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: