Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Матеріали для влаштування плоскої покрівлі

Популярність плоскої покрівлі доволі висока. І якщо раніше вона вважалась прерогативою лише промислових об’єктів та багатоповерхових житлових будинків, то сьогодні, з красиво оформленою плоскою покрівлею ми можемо побачити нові приватні будинки, сучасні котеджні і дачні поселення. Але і сучасні будівлі мають у своїй експлуатації плоскі покрівлі. Хоча, не тільки сучасні…Більшість власників великих адміністративних і торгових будівель переобладнують старий плоский дах, організовуючи безпечні оглядові площадки і зони відпочинку подалі від інтенсивного руху і вихлопних газів.

Між іншим її використовують завдяки її головним перевагам: простоті, практичності і відносній дешевизні, як в процесі будівництва, так і в час експлуатації.

Використовувані матеріали

В основному, для будівництва плоскої покрівлі використовуються два види матеріалу:

 • Наплавляючі рулонні;
 • Наливні мастичні.

Крім цього, може бути використана комбінація цих матеріалів.

Наплавляючий матеріал створює покриття, яке приклеюється до основи покрівлі бітумною смолою, що розплавляється спеціальними пальниками. А от мастичні матеріали створюють шар за рахунок полімеризації рідкої мастики на основі.

Найбільш простим, надійним і бюджетним варіантом є бітумні рулонні матеріали. Їх використовують уже давно, і навіть людина, далека від будівництва, чула про толь і руберойд. Вони популярні також і сьогодні, хоча враховуючи їхню недовговічність і вразливість до морозів, УФ-випроміромінення, біологічних і механічних пошкоджень, спеціалісти використовують нові синтетичні рулонно-бітумні покрівельні матеріали: Техноніколь, євроруберойд, Изопласт і т.д.

Переваги сучасних матеріалів

Крім простоти монтажу данні матеріали володіють унікальними характеристиками, що дозволяють створити довговічну міцну покрівлю, яка:

 1. Має низьку вартість, що значно оптимізує витрати на будівництво;
 2. Володіє високими теплоізоляційними характеристиками;
 3. Стійка до сонячної радіації;
 4. Володіє високою біологічною і хімічною стійкістю;
 5. Має малу вагу, а також не створює високого навантаження на несучі конструкції;
 6. Нечутлива до високої і низької температур, а також до їх різкого перепаду;
 7. Стійка до пожеж.

Така покрівля може прослужити вам до тридцяти років при умові, що для неї буде регулярно проводитися технічний огляд, який дозволить своєчасно виявити дрібні дефекти, і провести швидкий і частковий ремонт.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: