Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Гідроізоляція фундаменту: етапи робіт, які матеріали використовуються

Залізобетонна конструкція поступово руйнується, якщо гідроізоляція була зроблена некоректно. Грамотність процесів відстежити неможливо, всі порушення виявляються з часом, в результаті тривалого терміну експлуатації, який досягає 10-15 років.

Наслідки допущених помилок часто незворотні для будівлі. Вони ведуть до істотних витрат, які відводяться на відновлення і посилення конструкції. Не може бути відразу поміченим ризик проникнення грунтових вод в приміщення. В результаті спостерігається підвищена вологість повітря і відбувається руйнування оздоблювальних матеріалів. Такі похибки загрожують виникненням грибка і цвілі.

Грамотніше і економніше виконувати гідроізоляцію фундаменту буде на етапі будівництва будинку. Незалежно від типу об’єкта, всі роботи повинні виконуватися якісно.

Етапи руйнування при надлишку вологи

В основі конструкції лежить арматура. Незначна кількість вологи, яка потрапляє на бетонну поверхню, призводить до її корозії. При різкому зниженні температур в зимовий час вода замерзає і розширюється. Це призводить до виникнення тріщин у фундаменті.

Захист від води

Роботи, пов’язані з гідроізоляцією, вимагають від майстрів певної послідовності.

  1. Бетонна підготовка заливається на заздалегідь підготовлений і добре ущільнений пиріг підстави.
  2. По тонкому стартовому шару виробляють гідроізоляцію. Для роботи частіше використовують обмазувальний склад. Він наноситься вручну або методом напилення. Полімер-цементні матеріали утворюють безшовне покриття. Це виключає можливість руху води по бетону.
  3. Наступним етапом стає заливка бетонної плити. Її межі піддаються обробці гідроізоляційним матеріалом.
  4. Дренажні труби, з’єднані з колодязями, укладають уздовж підошви фундаменту, потім проводять зворотне засипання.
  5. По периметру всієї будівлі виробляють вимощення. Шов в місці примикання обробляють герметиком. Рекомендується провести обробку вимощення спеціальним складом бронюючої дії.

При якісно виконаній роботі пристрій внутрішньої ізоляції несе страхувальний характер.

Перелік необхідних матеріалів

Особливою популярністю користуються рулонні бітумно-полімерні матеріали. Раніше руберойд не мав конкурентів. Він характеризувався високими ізоляційними якостями та надійно захищав фундамент від вологи. Через порушення технології його укладання і низьких показників довговічності, гідроізоляція згодом порушувалася.

Полімерні мембрани характеризуються високими показниками довговічності. Вони міцні і стійкі. За допомогою цього матеріалу можна перекривати великі площі.

Популярний серед майстрів гідроізоляційний обмазувальний склад. Він наноситься на бетонну поверхню за допомогою спеціального розпилювача або кістей. Матеріали мають високі властивості водонепроникності і мають у своєму розпорядженні хорошу адгезію до бетону. Це виключає ризик міграції вологи під покриттям.

Вибір якісного і максимально підходящого для фундаменту матеріалу рекомендують довірити фахівцям. Економія на цьому етапі будівництва невиправдана. Неправильно виконані роботи і придбана гідроізоляція низької якості призводить до небажаних наслідків у майбутньому.

Погана гідроізоляція сприяє розтріскування фундаменту, проникненню води на цокольний поверх та в підвал. Виправити помилки буде важко, рекомендують заздалегідь відповідально підійти до виконання роботи. Це дозволить надовго забезпечити комфортне проживання в будинку.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: