Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Основні помилки при монтажі рубероїда

Основна умова якісного виконання покрівельних робіт – робота досвідчених професіоналів, суворе дотримання технологій і зазначених інструкцій від виробників покрівельних або інших будівельних матеріалів.

Покрівельник високої кваліфікації з великим досвідом не тільки успішно виконує свою роботу, але вміє правильно оцінити якість виконаної кроквяної конструкції і роботу попередніх майстрів. Спеціаліст може виявити недоліки, які завадять подальшому монтажу покриттів.

Найпопулярніший матеріал

Руберойд є найкращим матеріалом для того, щоб облаштувати дах будь-якої будівлі (житлову, господарську). Він відрізняється доступністю ціни і простотою укладання практично на будь-яку поверхню. Його застосування практичне і вигідне, оскільки не потребує складного обслуговування.

Щоб правильно провести роботи з влаштування покрівлі, потрібні і якісні матеріали і професійні знання. В іншому випадку, під час експлуатації може виникнути розшарування і руйнування матеріалу, що сприяє накопиченню вологи і призводить до втрати основних властивостей руберойду.

Порушення технологічного процесу

Процес покриття рубероїдом необхідно проводити поетапно. Щоб закріпити руберойд, знадобитися металева алюмінієва або сталева стрічка. Для кріплення можна застосовувати рейки з кроком до 50 см.

Покривають дах від низу до верху. Кожен лист руберойду укладається внахліст і проклеюється, щоб в шви не потрапляла в майбутньому вода. Величина нахлесту залежить від градуса нахилу даху. При більшому нахилі напуск роблять менше – від 7 см до 20 см. Перед укладанням рубероїду, його необхідно розрізати на шматки певної довжини.

Помилки розрахунків

При розрахунку необхідної кількості шарів рубероїдного матеріалу, слід враховувати:

  • період експлуатації покрівлі;
  • нахил даху;
  • тип покрівельного матеріала.

Підготовчі роботи

Щоб покрити рубероїдним матеріалом плоский бетонний дах, необхідно:

  • Зробити армовану стяжку. Це дозволить снігу легко сходити з даху.
  • Суха очищена стяжка покривається бітумною мастикою (інструкції з укладання, вказуються виробником на банці).

Якщо мастика трохи “схопилася” з поверхнею, починається проклейка рубероїдного матеріала.

Використання мастики

Мастика в банках може застосовуватися без попереднього плавлення. Вона не тріскається, і дуже якісно клеїть рубероїд до основи. Негативні показники мастики до моменту повного висихання – неприємний запах і пожежонебезпечний стан поверхні. Для застосування бітумної смоли, потрібно її наплавляти, що створює небезпеку і незручності для робочого персоналу.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: