Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Плоскі покрівлі в малоповерховому будівництві

Останнім часом все рідше забудовники віддають перевагу плоскій покрівлі. Але ж такий вид робіт виглядає досить естетично, обходиться недорого і пропонує досить практичний тип конструкції.

У дизайні плоска покрівля пропонує фахівцям реалізовувати самі незвичайні рішення. Якщо зробити її експлуатаційною, можна обладнати дах під сад. Це нестандартне, але цікаве рішення для власників заміських котеджів. Дизайнери пропонують робити на дахах такого типу спортивні майданчики, басейни та зони відпочинку.

Можливості експлуатації плоскої покрівлі безмежні. Планувати варіанти використання даху потрібно заздалегідь в процесі проектування. Це дозволить розрахувати навантаження й правильно підібрати матеріали для створення надійної конструкції.

Спочатку відмовлятися від плоскої покрівлі почали через традицій. Всі будинки зводили з скатними дахами. На це були і свої причини:

У сучасному світі існує велика кількість матеріалів для створення надійних покрівельних систем плоского типу. Асортимент дозволяє підібрати товар в будь-якому ціновому сегменті.

Виробники пропонують різні види утеплювачів, ОСП-плит, що не піддаються негативному впливу кліматичних факторів та характеризуються високими показниками витривалості.

Більшість людей вважають за краще зводити стандартні будинки з скатними покрівлями. Це не дозволяє їм висловити свою оригінальність і отримати унікальний будинок в певному стилі. Похилі даху збільшують обсяг марної площі, так як покрівлю легко можна обладнати під зону відпочинку або захоплення.

Є й інші причини відмови забудовників від будинків з плоскою покрівлею. Більшість з них – міфи.

Очищення покрівлі в зимовий час

Багато хто переконаний, що плоска покрівля потребує догляду взимку. Це просто припущення. Тепер стали доступними різні системи підігріву та антизледеніння. Вони знайшли широке застосування в рамках багатьох будівельних об’єктів. Існує багато різних варіантів підігріву дахів, що повністю звільняє людину від нелегкої роботи – очищення покрівлі взимку.

Спочатку на етапі проектування фахівець свідомо закладає в розрахунки снігове навантаження, яке в кілька разів перевищує допустиму норму. Наприклад, для Київської області цей показник становить до 200 кг на 1 кв. м. Ці дані і бере для розрахунків проектувальник. При відсутності підігріву покрівлі сугроб може пролежати на даху до самої весни.

Вартість конструкції

Багато, хто замислюється про будівництво свого будинку, вважають, що влаштування плоскої покрівлі обійдеться їм дорожче. Це омана. Частка правди в такому припущенні є тільки в разі придбання дорогих матеріалів. Роботи, пов’язані зі стягуванням та подальшим утепленням, безпосереднім укладанням самого покрівельного килима, можна зайнятися й самостійно. Якщо такого бажання немає, роботи зі зведення плоскої покрівлі обійдуться забудовникові відносно недорого.

Інформація про площі скління

Часто забудовники вважають, що в будинках з плоскою покрівлею потрібно засклити велику площу. Наявність величезних вікон – це не обов’язкова умова при будівництві будинку такого типу. На стадії проектування можна легко внести свої корективи.

Проектувальники пропонують велику кількість варіантів клієнтам з рясним склінням і без нього. Як варіант, можна розглянути рольставні на дистанційному управлінні. Йдучи з дому, потрібно підтвердити команду за допомогою пульта, щоб всі стьокла в будинку були надійно захищені.

Багато будівельників та проектувальників вважають за краще мати справу саме з плоскою покрівлею. Цей напрямок треба розвивати, тому що він має купу можливостей та істотно вигідніший власникові будинку.

Спеціалісти пропонують вигідні і унікальні умови на придбання рулонних матеріалів, праймерів, мастик. Для зведення будинку важливо підібрати відповідальних будівельників, які мають у своєму розпорядженні певні навички і досвід. Широкий асортимент дизайнів заміських котеджів допоможе зробити правильний вибір та отримати в результаті оригінальний будинок своєї мрії.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: