Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Догляд за плоским дахом: поради, рекомендації

Плоска покрівля сьогодні не рідкість і як будь-яка конструкція, потребує періодичного огляду та обслуговування. Подібні необхідності вимагають певних грошових витрат, але дозволять забезпечити тривалий експлуатаційний період, запобігти серйозних пошкоджень. Догляд за дахами, яки мають малий кут нахилу має свої особливості.

Основні поради та рекомендації:

  • Здійснення регулярних перевірок;
  • Очищення поверхні від сміття;
  • Огляд місць примикання до обладнання, встановленому на даху;
  • Обрізка дерев, які нависають гілкам над дахом;
  • Перевірка водостоків та застійних ділянок;
  • Візуальний огляд покриття на наявність проколів, тріщин, інших пошкоджень.

Проводити регулярні перевірки рекомендується кожні кілька місяців. Так як пересуватися по таким поверхням нескладно, огляди можна здійснювати самостійно. Насторожити має виявлення найменших дефектів: іржі, здуття швів, тріщин, скупчення води. Помітивши що-небудь з перерахованого вище, рекомендується в терміновому порядку звертатися до покрівельника. Ідеальний варіант – якщо мінімум двічі на рік дах буде оглядати професіонал. Це допоможе запомігти ремонту плоскої покрівлі.

На плоских дахах постійно накопичується різне сміття: листя, гілки, пісок, пил, сторонні предмети. Через малий кут нахилу в них немає можливості падати вниз. Такі нагромадження затримують вологу, тим самим сприяючи зростанню рослинності і руйнування покрівельних матеріалів. Запобігти таким неприємності можна, регулярно очищаючи дах та обрізати навислі над покрівлею дерева. Не варто забувати в зимовий період прибирати з даху сніг. Таким чином можна не тільки зменшити навантаження на крокву, а й забезпечити природний відхід талої води навесні.

Як продовжити експлуатаційний термін покрівлі

Щоб рідина не накопичувалася на даху, необхідно усувати застійні зони, облаштувати якісну водостічну систему. Для періодичних перевірок рекомендується користуватися послугами покрівельних компаній.

Плоскі конструкції відрізняються особливою міцністю, надійністю, здатністю витримувати чимале навантаження. Масивне обладнання, розташоване на даху, в поєднанні з негативними погодними умовами та опадами, може призвести до порушень покриття. Тому так важливо періодично оглядати місця примикання.

Але, найголовніша умова тривалої експлуатації плоскої покрівлі – дбайливе ставлення.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: