Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Експлуатована плоска покрівля: житлові надбудови

Одним з найбільш недорогих варіантів отримання додаткової житлової площі, є зведення надбудови на плоскій покрівлі. За експертною оцінкою спеціалістів, наявність великої кількості будівель з плоскими покрівлями, придатними для побудови мансарди, може вирішити проблему житла великою чисельністю квартир, площею 50-100 м2. Зведення мансард має цілий ряд переваг, порівняно з іншими способами розширення житлової площі.

Для будівництва надбудови над дахом не буде потрібно:

  • Робити реконструкцію основної споруди;
  • Зводити додатковий каркас;
  • Тимчасово відселяти мешканців з основної будівлі.

Крім того, за рахунок використання несучих конструкцій, виконаних з дерев’яних матеріалів, економічна вигода будівництва споруди мансарди, порівняно з новим будівництвом житла, визначається в розмірі від 30 до 40%. Збільшуючи житлоплощу за рахунок добудови будинків вгору, виключаються проблеми з виділенням землі під нове будівництво.

Завдяки цій можливості, на території новобудов може з’явитися вільне місце для оснащення дитячих майданчиків і невеликих сквериків. Також з’являються можливості уникнути вирішення різних побутових проблем. Не треба буде додатково будувати нові комунікації, установи школи і дитячого садка, вирішувати транспортні проблеми. Однак, при всіх перевагах такого виду будівель, можуть виникнути певні причини, які не дозволять зводити мансарди. Перш за все, це дефіцит енергоресурсів.

Вичерпана потужність котелень або нестача потужностей електрозабезпечення районів певного населеного пункту, може служити причиною відмови в будівництві додаткової надбудови.

Останнім часом популярним стає зведення мансард на два рівня, незважаючи на невелику площу другого поверху надбудови.

Особливості будування надбудови

Дуже важливо правильно спланувати і побудувати сходи. Вони не повинні бути використовувати великий об’єм приміщення, але при цьому повинні красиво вписуватися в дизайн кімнати. Кут нахилу таких сходів повинен відповідати безпечному розташуванню.

Якщо мансарда будуватиметься під ламаною покрівлею, то мансардні вікна ставлять на скатах, розташованих крутіше. Дуже часто стелю приміщення стає вибором розташування вікон, так як вони розташовуватимуться на двох площинах ламаної покрівлі.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: