Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Що робити, коли протікає плоска покрівля?

В даний час більшість будинків з плоскою покрівлею. Такий тип покрівлі характерний як для багатоквартирних будинків, так і для приватних будівель. Поточний вид користується попитом, так як він економить корисний простір, відрізняється невисокою вартістю та простотою монтажу. Але є єдиний недолік — відсутність нахилу. А це важливо для відводу опадів.

Ось відповідь на питання, яке нас цікавить, як же діяти, коли протікає такий тип покрівлі? Облаштувати, поліпшену і сучасну водостічну систему (використовуючи покрівельні воронки), вона забезпечує відсутність надмірної вологи, виходячи з цього дах не буде протікати.

У побуті найчастіше для плоского даху застосовують два види структур водовідведення:

  • Зовнішнього типу;
  • Внутрішнього типу.

Система водостічної внутрішньої моделі

Внутрішня концепція має явні переваги. Основна частина водостоку не розташована на поверхні, вона захована. І завдяки такій конструкції, взимку в трубах вода не буде замерзати. На практиці така концепція втілюється сифонно-вакуумним та гравітаційним методами водовідведення. Труби, що забезпечують відтік зайвої вологи, розміщені у внутрішній частині споруди.

Найбільш простим буде перший метод – концепція, що забезпечує виведення зайвої вологи при впливі тяги. Цьому сприяють спеціалізовані воронки певної форми, що стоять на даху. Такий вид дозволяє не затягувати повітря, вода прямує в горизонтальну трубу, після чого стікає в вертикальну і завдяки тязі опади виходять за споруду.

Другий же спосіб являє собою систему, завдяки якій опади стікають самопливом та виводяться за межі споруди. Але при великій кількості опадів така система слабо справляється зі встановленою метою. Причиною цього стане проникнення повітря з водою в систему. А вона блокує ефективний пропуск води.

Тому виходячи з усього перерахованого вище, кращим варіантом внутрішнього водовідведення буде сифонно-вакуумна система.

Варіант водовідведення зовнішнього типу

Такий тип концепції характерний значною простотою установки. Але з настанням холодів виникають певні проблеми, такі як примерзання. Можливі ушкодження за рахунок попадання талого снігу в жолоб.

Тому система вимагає більше догляду, такого як утеплення, чистка на постійній основі та ремонт.

Конструктивні ж особливості такі ж як і у внутрішній системі. Опади стікають в підвідний канал, а звідти в труби водостоку.

Нам необхідно звернути увагу, що зараз переважають концепції змішаного виду. Завдяки цьому конструктори знайшли вихід з ситуації, вирішивши недолік протікання плоскої покрівлі. Єдина важлива деталь – необхідно точно розрахувати всі параметри, щоб гарантувати якісне відведення. Краще звертатися до професіоналів, щоб уникнути можливих проблем. Грамотні фахівці відповідально ставляться до виконання поставленого завдання.

Особливості монтажу водовідведення для плоскої покрівлі

Ми з впевненістю можемо відзначити, що виконувати і споруджувати водостік, плоскої покрівлі, слід вчасно. Коли споруда, особливо дах, на стадії будівництва. Ніколи не варто нехтувати правилами. А саме: розташовувати водостічні системи необхідно якомога нижче, в низьких місцях покрівлі, однаково розподіляючи між собою. Не рекомендується жорстко скручувати систему з водопротоком. Вертикальні труби в діаметрі повинні бути більш горизонтальними.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: