Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Види плоскої покрівлі: конструкція і ремонт

Створюючи проекти нових будівель, забудовники усе частіше вибирають плоский варіант даху. По-перше, – це економічно. За рахунок матеріалів можна добитися до п’ятдесяти відсотків економії грошей, у порівнянні з матеріальними затратами на двосхилу конструкцію. По-друге, – це швидкість виконання робіт і простота технології монтажу. По-третє, – це гарантія захищеності від вітру, та інших атмосферних впливів. Також, плоска покрівля може зіграти роль ефективного простору на даху.

Переваги плоских покрівель приваблюють не тільки забудовників багатоповерхівок, але й будівельників приватних домів. Компанія KSK Roof пропонує влаштувати плоску покрівлю даху швидко, дешево і якісно. Виїзд майстра на об’єкт, первинна оцінка стану покрівлі, розрахунок матеріалів і робіт, – усе це проводиться безкоштовно. Наша фірма також забезпечує гарантію якості і термінів виконання покрівельних робіт. Ми приймаємо замовлення на виконання як неексплуатованої, так і експлуатованої покрівлі.

Якою буває плоска покрівля

Плоска покрівля даху в основному буває трьох видів:

  1. Неексплуатована покрівля. Хоча вона не розрахована на сильні навантаження, по її поверхні усе ж можна вільно пересуватися, для того, щоб очистити стічні канали чи здійснити які-небудь ремонтні роботи;
  2. Експлуатована покрівля. Вона використовується для розміщення на ній зелених зон, терас, кафе, басейнів, автостоянок, тощо.

Влаштування покрівлі

Кожна плоска покрівля складається з різноманітних шарів. У традиційному випадку, верхній шар покрівлі виконується з гідроізоляційного матеріалу. У ролі несучої конструкції може виступати залізобетонна плита, спеціальні види панелей, або підсиленій профлист.

Подальший етап робіт полягає у створенні пароізоляційного прошарку. Для цього застосовують бітумну мембрану, хоча можна використовувати і поліетиленову плівку. Вона вкладається особливим методом, і успішно виконує свою функцію пароізоляції.

Наступний, теплоізоляційний шар може бути виконаний з різних утеплювальних матеріалів, але найбільш надійним і популярним є базальтова вата. Вона володіє мінімальною теплопровідністю, високим коефіцієнтом стиснення, а також чудово пропускає пар і не загорається. Товщина такого шару визначається з врахуванням кліматичних умов. Невеличкий покрівельний нахил утворюється за рахунок бетонної стяжки з керамзитом.

Проекти плоских дахів обов’язково передбачають:

  • Вентиляцію;
  • Схему водовідвідних каналів;
  • Розуклонку;
  • Естетичну привабливість зовнішнього вигляду.

Вентиляція покрівлі забезпечується спеціальними пластиковими і металічними трубками. Ці аератори розташовують в середині шару під мембраною. На поверхні даху вони мають вигляд невеличких парасольок. Дуже важливу функцію водовідведення виконує система, змонтована з ПВХ труб і воронок. Функціонуюча система на подібній покрівлі з нахилом, направляє усю стікаючу воду донизу.

Плоска покрівля. Ціна за квадратний метр

Для того, щоб визначити, якою буде ціна за метр покрівлі, потрібна робота експертів. Особливості покрівлі, її розміри і ціна, обговорюються спеціалістами, які здійснюють таку експертну оцінку. Від того, яку саме замовлять покрівлю, залежить і ціна за квадратний метр. Тут, на сайті KSK Roof надана інформація про особливості кожного виду покрівлі даху та про ціну за квадратний метр. Покрівельні роботи виконуються швидко і якісно, оскільки компанія KSK Roof привертає для цього виключно досвідчених професіоналів!

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: