Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Ремонт руберойдового даху в багатоквартирному будинку

Ремонт плоскої покрівлі, покритої руберойдом, виконують кращі професіонали. Будівельники все ще купують вологостійкий, довговічний матеріал завдяки його дешевизні і доступності, але його слабким місцем стає схильність до механічних пошкоджень. Латання не завжди дозволяє вирішити проблему, тому залишаються затребуваними послуги з ремонту старого «пирога».

Етапи ремонту рубероїдної покрівлі

Ремонт покрівлі в багатоквартирному будинку довіряють професіоналам. Оперативно відремонтувати можна односхилу конструкцію, але і з крутою можна працювати (ціна в останньому випадку буде вище). Будівельників викликають і для огляду, перевірки покладених листів після весняних дощів, перед настанням осені. Майстри виявляють дефекти. Якщо такі виявлені, виконують ремонт рубероїдної покрівлі. Порядок, складність і обсяг роботи залежить від площі.

Ремонт рубероїдом роблять поетапно:

  • Обробка тріщин. Покриту дрібними тріщинами поверхню просушують, очищають від сміття, бруду, покривають гарячою мастикою. На кожен квадратний метр потрібно 1,2 кг. Найдрібніші пробоїни шпаклюють замазкою на основі мастики, піску. Підбирають суміш з комплексом пластифікаторів, інших важливих добавок, які покращують з’єднання.
  • Усунення невеликих ушкоджень за допомогою латок. Видаляють зіпсований матеріал, після чого накладають новий. Використовують для фіксації спеціальний склад, який рівняють шпателем.
  • Усунення наскрізних дірок. Вимагає особливого підходу. Попередньо очищають місце, видаляють раніше нанесений бітум, підганяють по параметрам латку, готують склад для клеєння.

Обробляють не тільки деформовані ділянки, але і простір біля них. Після ліквідації пробоїн нові листи притискають, посипають піском.

Особливості ремонту покрівлі з руберойду

Повноцінний, латочний ремонт покрівлі з руберойду доводиться проводити періодично. Завдяки сучасній технології укладання в 3-6 шарів вдається продовжити експлуатаційний ресурс до 15 років, після чого поверхня поступово покривається сіткою тріщин, бульбашок.

Ремонт старого рубероїдного даху може бути таким:

  • Латочний. Ліквідують невеликі (поодинокі) розриви, для чого використовують латки. Процес ускладнюється наявністю кам’яної крихти з зовнішнього боку, що загрожує зниженням адгезії. Латки здатні продовжити термін експлуатації на 1-3 роки.
  • Укладання поверх зіпсованого шару. Виконується, якщо є декілька аварійних ділянок. Це допустимо тільки при відсутності бульбашок, виняток просочення «пирога» водою.

Демонтаж необхідний після закінчення терміну експлуатації, при наявності численних наскрізних проколів, здуття. В цьому випадку майстри проводять повноцінні капітальні роботи.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: