Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Основні принципи облаштування плоскої покрівлі

Спорудження плоских дахів набуває все більшої популярності серед архітекторів, будівельників і власників різноманітних будівель. Така покрівельна конструкція – ознака витонченого смаку і стилю. Будівлі з плоским дахом можна зустріти не тільки в промислових районах, а й в адміністративних масивах та сучасних котеджних містечках. Плоска покрівля даху, ціна якої зазвичай, значно менша від похилої, користується великим попитом серед населення без дуже великих доходів. Проте, дана покрівельна конструкція, за останній період, стає надбанням багатьох дорогих і вишуканих будівель.

На перший погляд, конструкція плоскої покрівлі доволі проста і елементарна, але для її найліпшого функціонування, необхідно строго дотримуватись основних принципів її спорудження.

Базові елементи покрівельної конструкції

Існують різноманітні види плоских дахів, які багато в чому відрізняються між собою. Проте всіх їх об’єднує наявність декількох обов’язкових шарів, а саме:

 1. Плоска тверда основа;
 2. Пароізоляційна плівка;
 3. Шар утеплювача;
 4. Гідроізоляція;
 5. Фінішне покриття.

Хоча даний тип даху називають «плоским», це не зовсім вірно, адже кожна конструкція плоскої покрівлі володіє невеличким нахилом. Для людського ока цей нахил мало помітний і майже не відчутний, оскільки його кут може становити всього від 1,5 до 10 процентів на один метр довжини. Дотримання такого нахилу є обов’язковим, адже його наявність не дозволить воді накопичуватися на поверхні даху.

Обов’язкові вимоги до всіх видів плоского даху

Крім основних принципів і складових покрівельного пирога, існують ще й інші важливі вимоги до кожної покрівельної конструкції. Виходячи з таких вимог, кожна плоска покрівля повинна:

 • Бути міцною і здатною витримувати великі снігові шапки в зимовий період;
 • Виконуватись із виключно пожаростійких матеріалів;
 • Бути чудовим ізолятором будівлі від холоду, сирості і вологи;
 • Відмінно витримувати сильну жару і тріскучі морози;
 • Мати необхідний нахил, приписаний згідно технології.

Скільки коштує плоска покрівля

Компанія ТОВ “КСК РУФ” вже багато років працює в сфері влаштування плоскої покрівлі в Україні. Ціна на матеріали і вартість роботи з покрівлі цілком прийнятна і конкурентоздатна, порівняно з іншими будівельними компаніями. Головне кредо КСК РУФ – найвища якість за оптимальну вартість! Саме тому, на кожному будівельному об’єкті спеціалісти фірми уважно стежать за грамотним і ретельним виконанням усієї роботи з покрівлі. Вартість кожного виду робіт наперед обговорюється з клієнтом, тому власник будівлі може чітко планувати свої витрати.

Вартість покрівельного монтажу – це розрахунок кількості матеріалів, а також ціна усієї виконаної роботи з покрівлі. Ціна за роботу зазвичай визначається після експертної оцінки усієї будівлі і об’єму покрівельних робіт, що плануються проводитись на даному об’єкті.

Якщо мова йде про якісні матеріали для плоскої покрівлі, придбати їх можна у будь-якому будівельному супермаркеті, однак ціна на товар в таких торгових закладах може бути значно завищена. Перевага покупки таких матеріалів через нашу компанію в тому, що KSK Roof напряму співпрацює з багатьма відомими виробниками, і може без посередників доставляти товар клієнтам по нижчій вартості.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: