Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Нові уявлення про покрівлю - фотогальванічний дах

Ще на стадії розробки проекту будинку, як правило, ми вибираємо найбільш популярні або недорогі матеріали для покрівлі з того, що пропонує ринок. Однак інженерні розробки сьогодні дивують пересічного незвичністю підходу і унікальними рішеннями, які можуть безпечно брати у природи більше, а постачальникам енергії віддавати все менше.

Фотогальванічний дах

Чи не здивуєш сьогодні нікого сонячними батареями, які все частіше з’являються в наших будинках і на дачних ділянках. Від сонця ми сьогодні заряджаємо, як маленький ліхтарик або телефон, так і повністю забезпечуємо свої потреби в електроенергії. Але ось покрівельне покриття з фотогальванічних елементів у вигляді тонкоплівкового матеріалу на бітумній основі – поки не така вже й поширена штуковина.

Перші, хто представили світу такий матеріал – італійська компанія Tegola, чиєю флагманської продукцією є м’яка черепиця. Особливість матеріалу, на яку відразу звертаєш увагу – вага, яка незрівнянно менша, якщо порівнювати зі звичними сонячними батареями!

Як це виглядає

На вигляд матеріал являє собою листи бітумного матеріалу 2,88 м в довжину і 44,5 см в ширину. На аркушах закріплені фотогальванічні елементи, які складаються з гальванічних невеликих комірок, які сформовані 3-х шаровим аморфним кремнієм. Комірки з’єднані діодами, а листи з’єднані кабелем. Таке нове дахове покриття має назву Tegosolar.

Ефективність

3-х шаровий аморфний кремній дозволяє в кілька разів підвищити продуктивність, а, отже, отримати більшу кількість енергії, ніж це можуть дати звичайні сонячні батареї, де в основі моно- або полікристалічний кремній.

Примітно і те, що нове покрівельне покриття зберігає продуктивність до 65% навіть при похмурій погоді.

Міцність

Враховуючи, що дах будь-якого будинку відчуває кліматичні навантаження у вигляді вітрів, коливань температури, опадів і деяких механічних впливів, новий матеріал захищений полімером з найвищими характеристиками зносостійкості.

Універсальність

Таким матеріалом можна покрити не тільки дах з різним кутом нахилу, але і розмістити його на фасаді. Вдало інтегрувати таку фотогальванічну черепицю можна вже в існуючий покрівельний матеріал.

Простота монтажу

Незважаючи на складні технології, монтаж такої черепиці настільки простий, що в це важко відразу повірити. Вона не потребує наявності додаткової конструкції, а сама відрізняється високою гнучкістю і легкістю.

Відсутність догляду

Такому даху не потрібен ні постійний догляд, ні поточний ремонт. Будь-який пил, бруд і сміття не впливають на його працездатність, і змиваються черговими опадами, залишаючи дах чистим.

Найголовніший недолік

Висока ціна – це завжди основна перешкода, яку можна подолати тільки очікуванням здешевлення технології. І поки на ринку будматеріалів така сонячна черепиця є новинкою, доведеться чекати і обходитися чимось іншим. Але навіть якщо сьогодні ви вирішили зробити подібні інвестиції, пройде небагато років, поки вони окупляться і почнуть працювати в прибуток. Час окупності, в основному, залежить від темпів зростання вартості електроенергії.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: