Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Монтаж утеплювача на мансардній покрівлі

В основному, всі утеплювачі, які виготовляються сучасними виробниками, можуть бути використані для різних поверхонь. Технічні особливості цього матеріалу різних типів майже однакові. При виборі конкретного товару, покупцеві залишається орієнтуватися на свої фінансові можливості і здатність утеплювача бути зручним, при виконанні монтажних робіт на певну покрівлю.

Для легких способів перекриття рекомендується використовувати матеріал утеплювача з пінополістиролу, мінеральної вати і пінопласту. Ці види матеріалів дуже легкі, і тому, їх можна укладати для утеплення даху в кілька шарів. Роботи з утеплення перекриття починаються з того, що спочатку укладається пароізоляційна плівка.

Наступним кроком по монтажу утеплювача, є укладання матеріалу в певну кількість шарів, з урахуванням клімату на території розміщення об’єкта. Далі місця стиків заповнюються монтажною піною. При наявності покрівлі, роботи слід починати від горища до ділянки обрешітки і крокв.

Після цього проводяться роботи по закриттю поверхні теплоізоляцією і фанерою (можна гіпсокартоном).

Утеплювачі для мансардного даху

Зазвичай, котеджі і будинки, які мають мансардний поверх, використовують його, як житлове приміщення. У таких випадках, звичайно ж, мансарди необхідно утеплювати, так як вона не має стін, і захищається від зовнішнього середовища покрівлею і обрешіткою. З урахуванням цих фактів, теплоізоляція мансарди повинна бути здійснена дуже серйозно і відповідально.

Для захисту горищного приміщення від зимових холодів і морозів, стеля та похилі стіни обкладаються необхідною кількістю утеплювача. Також, як і для звичайного даху, застосовують мінеральну вату або пінопласт. Такі теплоізоляційні матеріали недорогі, і не вимагають великих грошових витрат. Крім того, з цими утеплювачами легко працювати в процесі монтажу. У будь-якому випадку, користувач має право вибирати тип утеплювача на свій розсуд.

Очікуваний ефект від виконаних покрівельних робіт з теплоізоляції мансардних приміщень, в кінцевому рахунку буде залежати від суворого дотримання технології монтажу утеплювача.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: