Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Коли можна проводити покрівельні роботи

З огляду на умови проведення робіт на даху, а саме, під відкритим небом, очевидна і залежність їх від погодних умов. Тому покрівельні роботи неможливо виконувати цілий рік. Про те, в який період найбільш правильно цим займатися, варто поговорити окремо і детально.

Практика показує, що більшість людей проявляють найбільшу активность, пов’язану з будівництвом, саме в осінній сезон, коли закінчується період відпусток. При цьому цілком логічно вони завжди поспішають завершити всі види робіт до кінця року. У чому ж криються явні прорахунки в плануванні таких робіт в осінній період часу?

Об’єктивні причини

В першу чергу, прискорені темпи виконання робіт в період осені і зими (час найбільш частих опадів і загального рівня вологості), негативно позначаться на якості будівництва. Скорочення термінів зведення покрівлі тягне за собою порушення багатьох стандартів і техніки безпеки. До того ж, кроквяна система і обрешетування повинні якісно просохнути, так як для їх монтажу часто використовується сирий деревний матеріал (сира деревина коштує дешевше).

Якщо роботи будуть виконуватися восени, в період високої вологості повітря і низького температурного режиму, дуже скоро дерев’яна конструкція покриється цвіллю за рахунок процесів гниття. Особливо це стосується недостатньо обробленого матеріалу, який може коштувати набагато дорожче.

Попадання вологи в будь-якому її вигляді в шви або під покрівельний матеріал є фактором ризику, що не дозволить гарантувати високі експлуатаційні характеристики покрівлі.

Так уже склалося, що саме восени на ринку праці в будівельній сфері виникає потреба в покрівельниках. Природно, що в період активного попиту на покрівельників, зростають і розцінки робіт з влаштування покрівлі, а відповідно, збільшуються витрати на ремонтні роботи покрівлі.

Який же можна зробити висновок?

Не рекомендується проводити будівельні роботи в осінньо-зимові місяці року, так як:

  • помітно знижується якість і надійність конструкції;
  • відбувається подорожчання будівельних робіт зі зведення покрівлі.

Монтаж покрівлі в весняно-літні місяці року дозволить:

  • забезпечити високий рівень якості конструкції;
  • забезпечити її надійність на довгий термін, скорочуючи періоди між поточними ремонтами;
  • знизити витрати коштів на запланованому фонді заробітної плати покрівельникам.
close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: