Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Альтернатива рубероїду: яка може бути

Існують окремі випадки, коли руберойд не підходить для конкретного типу покрівлі. Наприклад, через його легку займистість і особливості монтажу (за допомогою газового пальника) рубероїд не використовують на дерев’яних конструкціях. До того ж, варто приділяти увагу правильній температурі, процентному складу суміші, очищення покрівлі. Незважаючи на свою високу популярність, руберойд не є новинкою і часом поступається деякими якостями більш сучасним технологічним рішенням.

Одним з можливих варіантів є рідка гума – суміш бітумів і полімерів. По густоті нагадує мастику, але на відміну від неї нетоксична. Ідеально підходить для гідроізоляції – має високий рівень пластичності і не пропускає вологу. Ніяких швів, гладка текстура. Покриття ретельно «зчіплюється» з поверхнею, тому немає необхідності обробляти його додатковими методами.

Ще одне рішення – стеклоізол. На основу із склотканини або склополотна наноситься бітумна суміш і покривається захисними шарами. Матеріал також пластичний, має високі гідроізоляційні властивості. Також добре переносить скачки температури і стійкий до вогню, що важливо.

Як у випадку і з рубероїдом, важливо приділити увагу ретельній діагностиці покрівлі перед нанесенням покриття (особливо, якщо це склоізол). Якщо дах не новий, важливо поверхню якісно очистити і, якщо є необхідність, полагодити.

Покрівля повинна бути довговічною. Тому в залежності від її основи перед укладанням того ж стклоізолу необхідно обробити робочу поверхню розчином бітумного праймера. Необов’язково купувати готову рідину – суміш можна приготувати і самостійно. Для цього необхідно змішати бітум і гас в співвідношенні 1:2.

Від якості укладання буде залежати довговічність покрівлі та захист покриття від вогкості, вогню, опадів, а також високих і низьких температур.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: