Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Монтаж підкладкового килима

Монтаж м’якої покрівлі проводиться відповідно до особливої ​​технології. Кожен новий ряд черепиці перекриває попередній, в тому числі і шви. Згідно з методикою монтажу здійснюється вплив високими температурами на покрівельні ряди. Так черепиця утворює єдиний бар’єр без будь-яких заглиблень, тріщин та дефектів, тобто є вологонепроникною, захищає будівлю від несприятливих погодних умов.

Як відбувається монтаж підкладкового килима

Підкладковий килим багаторазово покращує всі властивості м’якої черепиці, в тому числі і гідро-, шумо- і теплоізоляційні характеристики. Він являє собою матеріал з синтетичних речовин в кілька шарів. Укладання підкладкового килима під м’яку покрівлю відбувається незалежно від поверхні всього даху, чи є скати і який нахил. Найчастіше в будівництві застосовується саме самоклеючий вид матеріалу в покрівельних роботах.

Існує два способи кріплення:

  • Клейкий підкладковий килим;
  • Механічний.

Перший варіант сьогодні найбільш поширений в зв’язку зі зручністю монтажу плоскої покрівлі. Спеціалісту потрібно лише вирівняти поверхню, зняти з нижньої сторони захисний шар, розстелити по всій поверхні, при необхідності розігріти будівельним феном, щоб підкладка краще зчепилася з дахом.

Механічним шляхом підкладковий килим прибивають цвяхами (обов’язково оцинкованими), які мають великі капелюшки. Важливо дотримуватися чітко інструкції від виробника. Матеріал під м’яку черепицю можна стелити повністю або в деяких (потенційно небезпечних) зонах. Килим продається в рулоні, тому його зручно розгортати вздовж і поперек. Головне перевірити, щоб не утворювалися складки і надмірне натяжіння.

Навіщо потрібен підкладковий килим під м’яку покрівлю

Підкладковий килим для м’якої покрівлі має дуже важливу функцію — резервний захист від атмосферної вологи. Велике навантаження на м’яку черепицю роблять не тільки зливи, але і в зимово-весняний період накопичення і танення снігу. Якщо підкладки немає, то частина вологи потрапляє на настил з дерева, стає провокуючим фактором для появи грибка і цвілі. Якщо є килим під м’якою покрівлею, то волога буде тільки накопичується, а потім просто випарується. Також не утворюється конденсат.

Через те, що дерево гігроскопічне, воно тягне з м’якої покрівлі масла, вологу, це провокує передчасне старіння матеріалу і вихід з ладу. Не можна забувати про те, що відсутність підкладкового килима ускладнює в подальшому процес демонтажу черепиці, так як вона намертво приклеюється до поверхні. Тому підпокрівельний килим збереже ремонтопридатність.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: