Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Монтаж паро-гідроізоляції на утепленій покрівлі

Котеджі та багатоповерхові будинки часто обладнуються плоскими покрівлями. Для зручності живущих в будинку людей і ефективності його експлуатації багато власників надають перевагу покрівлі з утепленням.

Плоский дах сконструйований з декількох прошарків, але найбільш важливий – паро- і гідроізоляційний. Дах забезпечує захист стін та кімнат в будинку від дощів, снігопадів, поривів вітру. Житло комфортне завдяки йому. 21 століття пропонує величезну різноманітність гідроізоляційних матеріалів. А основне завдання будівельників – правильно встановити захисний шар. У статті буде йти мова про призначеннягідроізоляції для плоского даху, способах підвищення його якості.

Цілі установки водотривкого шару в утепленому даху.

Плоску покрівлю обов’язково слід гідроізолювати, особливо утеплений тип. Це вдвічі важливо, щоб надійно захистити від води утеплювач.

Пароізоляційний шар перешкоджає проникненню внутрішньої накопиченої вологи: парів води, що рухається вгору. Якщо в приміщенні відсутнє опалення, ізолювати його від пари немає необхідності. Достатньою буде водотривкої обробки.

Застосовуваний захист від вологи, що перешкоджає попаданню пари спрямований на виведення вологи з-під покрівлі, з утеплювального матеріалу.

При відсутності гідроізоляції покрівельного покриття з’являються серйозні неприємності:

 1. Зменшення теплоізолюючих якостей покрівельного пирога. Намокла поверхня не нагрівається.
 2. Розмножуються цвілеві грибки та хвороботворні мікроби: вода – важлива умова для їх комфортної життєдіяльності.
 3. Знижується міцність деталей даху, виконаних з деревини.

Чому плоску покрівлю потрібно гідроізолювати

Плоска поверхня покрівлі укладається горизонтально. Ухил мінімізований, в порівнянні з іншими типами покрівлі. Ця конструкція простіше зводиться і ремонтується. Істотно полегшено її подальше обслуговування. Поверхня запросто перетворюється в корисну площу: можна зробити літній невеликий сад або терасу. Без вологозахисного шару покрівля приречена на протікання, тому, що опади не усуватимуться з покриття без сторонньої допомоги.

Спеціалісти нашої компанії ефективно гідроізолюють поверхню, низкою відповідних високоякісних матерій:

 • Бітумів, згорнутих в рулон;
 • Мембран з полівінілхлориду;
 • Мембран з гуми і рідкого варіанта;
 • Жидкою гумою та вологозахисним напиленням.

Роль водотривкого матеріалу в конструкції даху

Без якісної водоупорного прошарку плоский дах зіпсується від протікання. Є й інші істотні складності. Попадання води в під даховий простір руйнує основу покрівлі, провокує гниття дерев’яної обрешітки, іржавіння деталей, зроблених з металу.

У покрівлі з утепленням зруйнується прошарок утеплювача, він не втримає тепло всередині будівлі через зміну структури.

Буде губитися тепло, підтікати вода, тому розростуться шкідливі цвілеві грибки, внаслідок чого з’явиться огидний стійкий запах. Це призведе до різноманітних захворювань дихальної та інших систем тих, хто живе в будівлі: людей і їх домашніх тварин.

Грамотна установка гідроізоляції послужить бар’єром на шляху можливого намокання, тому що в прошарок пирога не потрапить вода. Проблеми не виникнуть.

Установка пароізоляції

Пароізоляція сприяє підняттю випаровування наверх та поступового просочування крізь створене перекриття. При відсутності або недостатності захисту від пара, бетонні елементи теж зруйнуються, а утеплювач розбухне.

Грамотний пароізоляційний прошарок характеризується цілісністю і герметичністю. Ця площина повністю позбавлена ​​щілин та будь-яких отворів. З 2016 по 2021 рік користувачі прагнуть пароізолювати будівлі спеціальними плівками з поліетилену. Матерією накривають поверхню покрівлі, абсолютно не залишаючи відкритих місць. Оптимальний спосіб монтажу – загорнуті краї на стінку.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: