Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Єврорубероїд Техноніколь

Євроруберойд вважається найбільш практичним покрівельним матеріалом нового покоління, який часто використовується при монтуванні нижнього шару покрівельного пирога. Крім того, євроруберойд вважають хорошим рішенням для гідроізоляції будівель.

Розумна ціна євроруберойда цілком виправдовує його довговічність і відмінні експлуатаційні характеристики. Цим пояснюють його лідерство у використанні не стільки в житловому, скільки в промисловому будівництві. Одним із виробників даного типу руберойду є корпорація Техноніколь. Використовуючи висококласну сировинну базу та інноваційні технології, Техноніколь випускає продукцію, яка відповідає стандартам якості, прийнятним в країнах Європи.

Особливості євроруберойда Техноніколь

Під час виробництва даного виду руберойду компанія використовує склополотно або поліестер найвищої якості. На таку основу наноситься бітумно-полімерний матеріал. Він представляє собою очищений бітум з модифікованими полімерними добавками.

Верхній шар має мінеральну присипку з матеріалів різних фракцій (крупно- і дрібно-зернисті, пилоподібні). Щоб уникнути склеювання руберойду в рулоні, нижній шар покривають спеціальною плівкою або дрібнозернистим піском.

Окремо про властивості руберойду Техноніколь

Склотканина

ЇЇ використання надає руберойду середню еластичність і доволі велику міцність на розрив.

Поліестер

Його використання робить євроруберойд більш еластичним, що дає можливість без зміни форми значно видовжуватися, зберігаючи при цьому високі експлуатаційні характеристики.

Переваги виробника

Гола статистика демонструє абсолютне лідерство виробника. Якісні характеристики матеріалу:

  • Тривалий термін експлуатації;
  • Висока ефективність матеріалу. Навіть один шар руберойду здатний витримати навантаження, які іншим під силу дешевшим матеріалам лише в тому випадку, якщо їх скласти в декілька шарів;
  • Для євроруберойда Техноніколь практично неважливо, на яку поверхню його будуть вкладати. В будь якому випадку він забезпечить відмінну адгезію;
  • Євроруберойд не боїться перепадів температур. Він зберігає свою еластичність за будь яких умов;
  • Для монтування можна використовувати лише газовий пальник.

Використання даного матеріалу вважається оптимальним варіантом для гідроізоляції, а також при облаштуванні покрівлі нових будівель. Завдяки йому можна успішно проводити реконструкцію і ремонт старої покрівлі, продовжуючи термін її експлуатації ще на 15-20 років.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: