Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Для чого використовують армовану сітку

Сучасні будівельні матеріали дозволяють отримати дуже ефектну і оригінальну обробку стін будівлі із зовнішнього боку. Цьому сприяють і нові будівельні технології, що дозволяють надійно закріпити фасад під час проведення оздоблювальних робіт. В минуле вже давно відійшли цвяхи, за допомогою яких оздоблювали фасади. Їх місце в технологічному процесі міцно зайняла армована сітка. Вона дає можливість досягти якісної декоративної штукатурки, збільшити її механічну міцність і термін експлуатації кожного оздоблювального матеріалу.

Чому армування краще проводити за допомогою сітки?

Якщо стіни з бетону і цегли мають погану адгезію з оздоблювальним матеріалом, то згодом штукатурка може обсипатися. Саме тому сучасна технологія будівництва передбачає використання сітки для армування. Така сітка надійно закріпить чорнові шари, якими вирівнюють поверхню фасаду. Особливо важливо монтувати армуючу сітку, виконуючи оздоблювальні роботи в тільки що побудованих будинках.

У нових будівлях обов’язково відбувається певна усадка стін і, відповідно, появи тріщин. Армована сітка допоможе запобігти подібним явищам в новобудовах.

Визначаючись у виборі сітки, варто звернути увагу на те, з якого матеріалу виконана стіна, а також який у неї рельєф. Також береться до уваги зношеність стіни, наявність утеплення, кліматичні умови і товщина оздоблювального шару. Той факт, що в продажі існує безліч варіантів армуючих сіток, зобов’язує кожного споживача знати про основні вимоги до цього товару, в тому числі:

 • Вона повинна бути легка;
 • Не повинна піддаватися корозії і повинна бути стійкою до хімічного середовища;
 • Повинна витримувати різні навантаження;
 • Повинна бути міцною і еластичною одночасно (150-170 г / м2).

Які бувають види армосітки?

Так як в сучасному будівництві використовуються різні оздоблювальні матеріали, клейові розчини, різні присадки і добавки, армуючі вироби виготовляються декількох видів.

Серед них:

 • металева;
 • виконана зі склотканини;
 • зроблена з пластику;
 • полімерна.

Сітка з металу

Якщо при штукатурці оздоблювальний розчин становить понад 30 мл, то для фасадних стін найкраще армуюча металева сітка. Однак слід мати на увазі, що для приміщення з високою вологістю або обробки зовні, необхідно застосовувати сітку з цинковим або полімерним захисним шаром.

Існує кілька видів металевого армування сіткою. Вони різні за технологією виготовлення і напрямками застосування.

Сітка ткана

Даний матеріал являє собою легку і гнучку оцинковану конструкцію, що має комірки 1х1 см. Для її виготовлення застосовується міцний, хоча і тонкий, дріт, що має різний поперечний переріз. Така сітка виробляється великими рулонами, що дуже зручно в реалізації і подальшому застосуванні в будівельних роботах.

Рабиця або сітка-плетінка

Щоб штукатурити стіни великої площі, застосовують сітку-рабицю, що має комірки 2х2 см. Ця конструкція плетена з металу, використовується в процесі штукатурки з товщиною шару більше 30 мм. При наявності високого рівня вологи, а також під час штукатурки фасадних стін використовують рабицю з цинковим напиленням.

Рухливі вузли такої сітки кращі для штукатурки газобетонних стін або поверхонь з дерева. Цей матеріал для оздоблення стін має здатність розширюватися або навпаки, стискатися, під впливом кліматичних умов.

Сітка зварна

Цю армоконструкцію виготовляють з дроту, який накладають один на інший в перпендикулярному порядку, і зварюють. Дріт застосовується з полімерним захисним шаром або оцинкований. Такий вид армування використовують з метою зміцнити штукатурний шар на фасаді будівлі, яке схильне до великої усадки, через рухливість грунтів, або ж у разі штукатурки газобетонних стін.

Більш ефективною є зварна сітка, що має розмір комірок 2х3 см. Упаковка такої сітки являє собою рулон, метрової ширини.

Сітка просічно-витяжна

Дану сітку застосовують в тому випадку, коли на кожен кв. метр стіни витрачається невелика кількість розчину. Ця сітка з осередками у вигляді ромба, виконується з тонкого листа металу.

Сітка із склотканини

Сітка, виконана із склотканини вважається універсальною. Для виготовлення полотна такої сітки застосовують скло, в якому відсутні лужні домішки. У складі також присутні домішки алюмінію, як додатковий елемент. Така сітка міцна і стійка до різних механічних впливів. Стклотканева сітка витримує штукатурний шар, товщиною 30-50 мм. Склотканина не піддається процесу гниття, і стійко витримує різні біологічні і хімічні впливи. Такою сіткою армують будь-які типи стін, в тому числі стіни з піноболоків та цегли.

Сітка з пластика

При штукатурці газобетонних і цегляних поверхонь найчастіше використовують пластикову сітку. Вона дуже підходить для застосування на теплоізоляційні матеріали (піноплекс або пінопласт). Так як штукатурка, що застосовується для поверхні з пінопласту, має основу з цементу і дає лужну реакцію, то при використанні пластикової сітки треба застосовувати суміш, стійку до різних лужним реакцій.

Сітка з пластика, якою обробляють газобетонні стіни, може витримати перепад температур в діапазоні від -400 до +1000. Для армування внутрішніх стін використовують дрібнопористу сітку, а для цокольних і фасадних ділянок застосовують сітку, що має більші комірки.

Сітка з полімеру

Полімерна армована – це один з нових видів зміцнюючих матеріалів. Вона дуже стійка до хімії, що не піддається корозійним процесам, а також є еластичною і гнучкою. Завдяки своїм надміцним властивостям і здатності витримувати навантаження цементних сумішей, такі сітки незамінні при зведенні мостів і при будівництві дорожніх покриттів.

Завдяки тому, що полімерна сітка має підвищену гнучкість і еластичність, з її допомогою дуже зручно армувати складні види рельєфних поверхонь (прорізи, скоси, арки). Так як полімерні сітки не обмежують дію магнітного поля, їх активно застосовують в технології оздоблювальних робіт при будівництві струмопровідних споруд.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: