Наші об'єкти
  • ТРЦ “Космополіт”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТРЦ “КАРАВАН”
  • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Цвяхи для даху

Перш ніж приступити до будівництва даху, кожен забудовник запасається необхідним матеріалом і кріпильними виробами. Для монтажу даху потрібно надійне кріплення у вигляді скоб, накладок петель і цвяхів. Такі металовироби, як цвяхи, з давніх часів є найнадійнішим способом з’єднання деталей з деревом.

Цвяхи, стійкі до зовнішнього середовища

Історія розвитку будівельних технологій не дозволить забути широке застосування звичайних чорнових цвяхів. Однак треба пам’ятати і те, що протягом короткого часу, під дією несприятливих кліматичних умов, такі цвяхи швидко іржавіють, і ставлять під загрозу безпеку експлуатації даху. Сучасні способи монтажу різних конструкцій будівництва, а також прив’язка матеріалів для покрівлі, передбачають використання покрівельних цвяхів з цинковим напиленням. Оцинковані кріпильні вироби здатні довгий час зберігати свої функції, і бути витривалими до будь-яких несприятливих умов зовнішнього середовища.

Види кріплень

У будівництві застосовуються різні види покриття для покрівлі (шифер, металочерепиця, м’яка покрівля). Тому, для їх монтажу потрібні також і різні металовироби. Дерев’яна будівельна система може з’єднуватися не тільки за допомогою болтів, шурупів або шпильок, але також і цвяхами.

Металовироби мають різницю, як в розмірах, так і по конструкції, в тому числі:

  • Стержні гладкої структури, або мають накатку;
  • Загострений кінець цвяха, який має перетин квадратної або конічної форми;
  • Різноманітна форма головок.

Цвяхи для покрівлі

У порівнянні зі стандартними цвяхами, кріплення для покрівлі більш коротке, і має більший діаметр перетину (довжина 40 мм, діаметр 3.5 мм). Для того щоб з’єднати основу і покрівельне покриття, використовують кілька типів металевих кріплень.

Кріплення шиферне

Для кріплення шиферу з азбестоцементу, використовують кріплення, розміром 70-120 мм (в залежності від того, який розмір шиферної хвилі). Такий кріпильний виріб буває оцинкований частково (тільки шляпка), або повністю.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: