Цвяхи для даху
Перш ніж приступити до будівництва даху, кожен забудовник запасається необхідним матеріалом і кріпильними виробами. Для монтажу даху потрібно надійне кріплення у вигляді скоб, накладок петель і цвяхів. Такі металовироби, як цвяхи, з давніх часів є найнадійнішим способом з’єднання деталей з деревом.
Цвяхи, стійкі до зовнішнього середовища
Історія розвитку будівельних технологій не дозволить забути широке застосування звичайних чорнових цвяхів. Однак треба пам’ятати і те, що протягом короткого часу, під дією несприятливих кліматичних умов, такі цвяхи швидко іржавіють, і ставлять під загрозу безпеку експлуатації даху. Сучасні способи монтажу різних конструкцій будівництва, а також прив’язка матеріалів для покрівлі, передбачають використання покрівельних цвяхів з цинковим напиленням. Оцинковані кріпильні вироби здатні довгий час зберігати свої функції, і бути витривалими до будь-яких несприятливих умов зовнішнього середовища.
Види кріплень
У будівництві застосовуються різні види покриття для покрівлі (шифер, металочерепиця, м’яка покрівля). Тому, для їх монтажу потрібні також і різні металовироби. Дерев’яна будівельна система може з’єднуватися не тільки за допомогою болтів, шурупів або шпильок, але також і цвяхами.
Металовироби мають різницю, як в розмірах, так і по конструкції, в тому числі:
- Стержні гладкої структури, або мають накатку;
- Загострений кінець цвяха, який має перетин квадратної або конічної форми;
- Різноманітна форма головок.
Цвяхи для покрівлі
У порівнянні зі стандартними цвяхами, кріплення для покрівлі більш коротке, і має більший діаметр перетину (довжина 40 мм, діаметр 3.5 мм). Для того щоб з’єднати основу і покрівельне покриття, використовують кілька типів металевих кріплень.
Кріплення шиферне
Для кріплення шиферу з азбестоцементу, використовують кріплення, розміром 70-120 мм (в залежності від того, який розмір шиферної хвилі). Такий кріпильний виріб буває оцинкований частково (тільки шляпка), або повністю.