Наші об'єкти
 • ТРЦ “Космополіт”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТРЦ “КАРАВАН”
 • ТЦ “АШАН”
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ!

Бажаєте почати роботи або отримати консультацію?

Зателефонуйте за номером Або залиште заявку через наш сайт: Замовити

Переваги рулонної покрівлі

Рулонна покрівля – це єдине покриття для плоских дахів. Використовується для покриття альтанок, дачних будинків, гаражів, господарських будівель. Від конструкції рулону залежить процес монтажу і термін служби покрівельного покриття.


Рулонна покрівля зовні виглядає скромно в порівнянні з м’якою покрівлею та фальцем, але бітумний матеріал не поступається за експлуатаційними властивостями:

 • Невелика вага, зручність рулонів полегшує транспортування;
 • Встановлення можна провести самостійно – ні помічника, ні спеціальних навичок, ні обладнання не потрібно;
 • Швидкий монтаж – встановлення, фіксація поверхні 30м2 здійснюється протягом дня однією людиною;
 • Універсальне застосування – рулонна покрівля укладається на нові та старі дахи без видалення попереднього покриття;
 • Гідроізоляція – поверхня не пропускає вологу, при накладенні листи злипаються, в результаті чого відбувається виключення проникнення води на стиках;
 • Пожежна безпека – технологія виробництва містить просочення антипіренами, щоб рулонний дах не горів і не допускав поширення вогню;
 • Матеріал зберігає еластичність при багаторазових перепадах температур, тому виробники гарантують термін служби 15-20 років.

Найцінніша властивість рулонної покрівлі – висока звукоізоляція. Відбувається поглинання ударів крапель дощу. Таким чином, покрівельний пиріг можна обладнати без додаткового звукоізоляційного шару, необхідного для дахів з металевим покриттям.

Види рулонної покрівлі

Рулони класифікуються за технологією виготовлення – основні, безосновні. У першому способі виробництва бітумні композиції наносяться на армовану основу. В його складі картон або скловолокно, що забезпечує опір розтягуванню і проколу. Поверхневі прошарки відповідають за гідроізоляцію покрівлі.

Безосновні матеріали являють собою суміш базового матеріалу та наповнювачів, отриманих методом екструзії. Залежно від конструкції їх використовують, як гідроізоляцію або оформлення.

Типи основної рулонної покрівлі

Руберойд – картон, просочений бітумом. Щоб не відбувалося злипання листів в рулоні, поверхню покривають кам’яною крихтою. Невисока ціна – перевага руберойду. Але при температурі -15 ° С він починає виходити з ладу, тому термін його служби складає 2-3 сезона.

Рубемаст – це руберойд вдосконалений. Відрізняється двостороннім просоченням бітумом і присипкою мінеральними частинками. Використовується для ізоляції дахів, фундаменту або як верхнє покриття.

Скляний руберойд являє собою склотканину, покриту бітумом. Він еластичний при поздовжньому розтягуванні, але легко ламається при бічному навантаженні. Довговічність скловолоконного покриття 10-15 років.

Євроруберойд представляє собою основу з скловолокна або полімеру, покриту з обох сторін бітумом та захисними шарами. Виробники обіцяють 25-30 років експлуатації. У бітумний шар додані складники, що нівелюють крихкість. Плюс євроруберойд доступний в різних кольорах і фактурах. За декоративність його можна прирівняти до м’якої черепиці.

Мембрана являє собою одношаровий полімер. Важливою його перевагою є клейовий захисний шар. Укладання листів включає зняття плівки і притискання покриття до поверхні. Для з’єднання полотену застосовується гаряче повітря.

Види безосновної рулонної покрівлі

Ізол – результат переробки гумових відходів з додаванням бітуму. Для збільшення міцності додають до 10-13% азбесту. Пластифікатори підвищують еластичність матеріалу. Термін служби ізола обмежений 30 роками.

Бризол – основним компонентом виступає бітумна сировина (до 60%), в якості сполучного – каучук (30%). Основне застосування – фінішне покриття. Його газонепроникність використовується для промислових будівель.

Залежно від технології монтажу рулонна покрівля буває:

 • Наплавляюча;
 • Самоклеюча;
 • Та, що вкладається на мастику.

Незалежно від способу укладання необхідно враховувати кількість мінімальних шарів покриття для різного нахилу даху. Параметри рекомендовані виробниками в інструкції по експлуатації рулонів.

close

1. Які види робіт Вас цікавлять?

2. Вкажіть тип об'єкту:

3. Де знаходиться об'єкт?

3. Контактні дані: